Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea membrilor forumului-Satu Mare
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3
norby_puma
Ce ati zice sa facem si in satu mare o intalnire a posesorilor de Renault???
gruita2005
Hristos a Inviat!
Eu o sa vin daca va strangeti mai multi biggrin.gif Si eu am initiat o intalnire in Baia Mare dar nu e nimeni interesat. biggrin.gif Poate ne unim si organizam una pentru Satu Mare si Baia Mare biggrin.gif
norby_puma
Adevarat a Inviat
Eu sunt de acord.Asteptam si alti doritori, alte sugestii eventual
gruita2005
Cum stai cu intalnirea posesorilor de Renault? Poate vi la o intalnire in Baia Mare. Cred ca in curand o sa facem noi una.
norby_puma
pai nu stau nicicum pt ca nimeni nu prea e interesat.s-ar putea sa vina vreo 5 persoane dar de pe forum vad ca numai noi doi suntem interesati.m-ar interesa intalnirea din baia mare dar daca este in weekend altfel nu prea am cum sa ajung
TreXeL
facem, doar ca a mea e in service dupa accident smile.gif nu se cuvine sa vin fara ea, la sf asta de sapt sunt plecat deci oricum de sapt viitoare incolo
gruita2005
problema e ca nu se stie de acest forum, daca s-ar sti sigur am fi mai multi. Dar o sa-l promovam noi. biggrin.gif Eu sincer am invatat multe de pe acest forum, nici nu stiam sa conduc un motor common rail de exemplu, sau turbo dar m-am lamurit biggrin.gif plus multe alte chestii pt. laguna mea. Sa vedem cum o sa facem si noi si voi.
norby_puma
am vorbit si cu kanny69 si ar veni si el chiar daca si-a vandut laguna, si a spus ca are ceva prieteni cu renault care ar fi interesati.ce ziceti, nu fixam o data?
gruita2005
Numai dupa weekendu asta. Poate ne intalnim pe la mijloc biggrin.gif
norby_puma
nu mai misca nimica pe aicea?hai mai baieti sa fixam o data si o locatie
norby_puma
ce ziceti in saptamana asta care vine nu facem o intalnire?haideti sa ne adunam cativa...inceputu e greu
pitura catalin
satmareni ne vedem pe week-end la voi?am auzit ca e festival zilele astea drunksinging.gif care da berea?
gruita2005
Cataline, ce festival e in Satu Mare?
norby_puma
in data de 29 este ziua orasului:D concert dj project, david deejay si parlament.daca veniti putem pune si de o intalnire intre timp:D
pitura catalin
sunt zilele orasului. ohmy.gif gruita ne bagam?
gruita2005
Ma gandesc serios la oferta, daca ne strangem mai multi ma bag sigur cool.gif
Kanny69
Sa ma anuntati si pe mine!
norby_puma
am fost ieri la intalnire renault in cluj.A iesit super bine.Haideti sa vedem si noi o data.Inceputu e greu tongue.gif
norby_puma
baieti, joi 9 iulie ce ziceti?facem o miscare?asa mai spre seara pe la 7-8
norby_puma
in week end intalnirea membrilor forumului Satu Mare-Baia Mare(daca sunt doritori) la Iojib.Cei interesati sa posteze si data si ora la care ar putea
gruita2005
Salut,
Eu sunt de acord, o sa vorbesc si cu Brabus sa vedem daca e dornic de intalnire. biggrin.gif

7 Jul 2009, 21:04:
Azi m-am intalnit cu Brabus sa-mi dea suportii de numar cu forum reno si a zis ca e dispus sa ne intalnim la Iojib sau daca chiar vreti, la Apa. Ne mai auzim pana in wekend.
gruita2005
Haideti sa facem o lista pentru o intalnire duminica la Apa sau Iojib. biggrin.gif

1. Norby_puma
2. Gruita2005
3. ...
norby_puma
pe aicea nici o miscare baieti?atatea renaulturi sunt in oras...haideti sa facem o intalnire.
Trexel,mariusa,kanny, haideti ca mai suntem cu siguranta
norby_puma
Nimeni interesat??se asterne prafu pe topicu asta...
norby_puma
873 de vizualizari si 0 participanti????
gruita2005
Lasa ca la anu poate se incumeta cineva sa vina. Noi avem deja 10 pagini si vreo 6000 de vizualizari dar nu ne-am intalnit mai mult de 6, o singura data s-a intamplat. In rest am fost 3 sau 4 ultimele dati. Luna asta nu ne-am intalnit deloc. Speram ca ne vom aduna mai multi cand va veni caldura. Mai uita-te pe topicul nostru din Baia Mare si poate tragi o fuga pana la noi. La multi Ani si numai bine la anu'
REI
salutare is nou pe forum. cand facem si noi o intalnire in sm?
dry.gif

18 Feb 2010, 19:41:
cand va dasesc pe forum?
biggrin.gif biggrin.gif

18 Feb 2010, 19:58:
astai masinutza mea! biggrin.gif
norby_puma
Bine ai venit.Facem intalnire cand ne mai adunam si noi putin.Hai ca pun si eu o poza cu masina poate ne mai vedem prin oras.Apropo ce numere ai la masina?
Trexel, Kanny69, mariusa voi nu mai ziceti nimic?
REI
SM-05-URW smile.gif da poate ne intalnim.

19 Feb 2010, 22:02:
ce motor ai in laguna II?

19 Feb 2010, 22:03:
aham ok am vazut:))
norby_puma
REI, prin ce zona stai?poate ne vedem la o poveste
drujbistu
Salutare,

In perioada 26-28 Februarie 2010 se va desfasura Intalnirea Nationala reno.ro cu numarul 14, in localitatea Moeciu de sus, Vila Alina din complexul Craiasa Muntilor.

In data de 28 febrarue 2010 in jurul orei 12.00 vom face si poza de grup la care va asteptam sa participati.
Pentru cei ce nu am vazut topicul intalnirii: http://www.reno.ro/Intalnire-RENO-National...14-t166966.html
REI
sal norby in !7 STAU U?


26 Feb 2010, 21:50:
NU pot sa-mi pun poza avatar!! HEELLPP!
radmasa.gif
norby_puma
Trebuie sa fie de rezolutie mica.Nu stiu exact care e rezolutia dar trebuie sa fie mica
Eu am 140x101
norby_puma
baieti, niciun semn de viata?Nu facem o intalnire, ceva, a venit caldura
REI
Cam pustiu pe aici:(( eu is de acord cu intalnirea dar nu stiu cu cine am face? ceva idei PUMA!
santal
QUOTE(REI @ 25 Mar 2010, 16:31)
Cam pustiu pe aici:(( eu is de acord cu intalnirea dar nu stiu cu cine am face? ceva idei PUMA!
*


cum fac sa dau de niste cunostinte din satu mare? de exemplu tincau florin tincau vasile o sa dau si adresa daca o gasesc excl.gif ADICA VREAU SA II GASESC UNDE S AU MUTAT. MA AJUTA CINEVA? wub.gif
Oddscompiler
O intalnire acuma de sarbatori ceva? Azi maine ar suna super...

LE: sunt din SM...
REI
ODD cam greu cu intalnirele pe la noi. dar daca reusim o sa stiti si voi.
robism
Salutare tuturor, sunt Robi din SM si sunt alaturi de voi.
norby_puma
nah baieti ce ziceti de joi dupa masa de exemplu?
norby_puma
se pare ca nimic...
norby_puma
Baieti ce ziceti maine merge ceva?sau poimaine?
zolijuve
fratilor, dak va fi ceva, o intalnire, sa ma anuntati. vin cu cea mai mare placere. eu stau in M17
norby_puma
Pai haideti baieti sa stabilim o data, ora si locatie
zolijuve
joi (29. apr) sau vineri (30.apr) ?
norby_puma
Eu zic sa fie joi, de pe la 6 seara.Mai trebuie sa gasim un loc...de exemplu parcarea de la Interex, e de obicei destul de goala
zolijuve
Ora si locul e chiar foarte OK. Eu stau foarte apropae(5 min.) biggrin.gif

Bun, si cine vine ?! Norby_puma, eu...
robism
Salutare. Si eu tot in 17 stau, problema e ca in aceasta perioada sunt foarte ocupat, nu prea sunt pe acasa dar am sa incerc sa ajung si eu, dar nu pot sa promit.
Kanny69
Salut,
Incerc sa vin si eu, dar dupa cum stiu cativa, nu mai posed un RENO ci un Ford, sper sa ma primiti si asa....
Oddscompiler
Mersi Norby de mesaj - e bine ca cineva e lider si se ocupa sa organizeze.

Din pacate de ieri sunt la Cluj - si pana prin iunie nu vin prin satu mare- apoi, voi fi doar in sm si voi participa activ si eu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.