Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Covorase
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
L!nuX
Am de vanzare 2 seturi de covorase

Primul set , nou , a fost pe masina doar cand am ridicat-o de la dealer

poza : http://img25.imageshack.us/img25/2985/covorase2kh5.jpg

Pret 30 RON
L!nuX
up
L!nuX
up
clr
Sal,
Sunt de Megane?
De unde esti?
Flamingo
Laurentiule, sunt ale mele bre... Ai PM, offline pe mesenger... si maine ti le iau.... icon_mrgreen.gif
clr
Ok, inteleg ca unii au pile (desi as fi jurat ca sunt dusmani de prin unele topicuri biggrin.gif ). Una peste alta daca sunt de Megane, esti din Bucuresti si nu finalizezi cu Flamingo sunt si eu interesat.
Flamingo
Neah... tongue.gif

Stii tu ceva de dusmanii mei... radmasa.gif
Dar L!nux nu e printre ei...

...si gata poezia...
L!nuX
clr am mers pe principiul primul venit primul servit , cum Flamingo a fost primul care s-a interesat sa le cumpere i-am oferit lui aceasta posibilitate . Au fost vandute covorasee smile.gif .

ps : sunt unele din textil la oferta la reno daca vrei , 80 lei parca
clr
Pe principiul primului venit, eu am fost primul care s-a interesat daca te uiti pe topic. Dar nu-i bai tu sa fii sanatos si sa te bucuri de banii luati pe ele.
Merci de info, dar nu ma prea incanta cele de textil.
Flamingo
Intre mesajele noastre nu au fost decat 19 minute, timp in care am actionat pe alte cai, gratie prieteniei noastre ceva mai vechi ! icon_mrgreen.gif

Traiasca PCR-ul ! Pile, cunostinte, relatii... biggrin.gif

Clr, acum pe bune, sper ca nu te-ai suparat doar dintr-atat... sad.gif

tongue.gif

In alta ordine de idei, covoraseele sunt un pic mai mari dar cel putin in spate, acopera toate "cerintele" mele in materie de vizitatori nedoriti... Ce mai, sunt super... wink.gif
clr
Stai calm ca nu sunt chiar asa suparacios din fire smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.