Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: 4TuningDAYS 2009
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
antifizic2
Deschid acest topic in speranta de a ne organiza cat de cat in privinta participarii la evenimentul organizat in incinta Romexpo

programul oficial ar fi acesta:

10-12 aprilie 2009
Vineri: intre orele 11-12 - acces rezervat presa
Vineri: intre orele 12-20 - acces public
Sambata: intre orele 10-20 - acces public
Duminica: intre orele 10-19 - acces public

Locatia:
Romexpo Bucuresti - pavilioanele 13-14-15

Competitii anuntate:
Campionatul National de Tuning (cu toate subcategoriile)
Campionatul National de Drift (inclusiv demonstratii de show si drift)
Campionatul National de Car Audio (concursuri de sunet auto, SQ League, SPL Challenge si Trofeul Pasionatului)
EMMA Romania - SQ si SPL
Concurs Foto
Concurs Virtual Tuning


eu unul nu m-am hotarat inca daca ma duc vineri sau sambata unsure.gif
antifizic2
salonul este cu siguranta peste cel de anul trecut desi are parca mai putini participanti

in rest the usual, masini dragute frumoase puternice sau scumpe, fete dragute frumoase sau vulgare muzica data prea tare firme ce vand accesorii de toate tipurile si adolescenti ce fotografiaza tot ce vad

cel mai profesionist in viziunea mea a fost standul SKN sau asa ceva.
Duyu
Eu merg astazi. rolleyes.gif
antifizic2
am fost si astazi cu alti prieteni ai am avut ocazia sa vedem si demonstratia de drift sad.gif

overoll toata treaba a constat in niste bmwuri vechi seria 3 cu cauciucuri de strada sau de iarna conduse fara talent in jurul unor cerculete de jaloane ph34r.gif
semit
Enjoy icon_mrgreen.gif
Solon
Poze la masini ai uitat sa faci! smile.gif
romeo3108ro
misto masinile smile.gif)
antifizic2
mi-ai adus aminte de o domnita mai 'bronzata' mandra posesoare a unei generoase perechi de silicoane care poza intr-un seria 5 si cara a decis sa iasa prin trapa huh.gif moment in care s-a ridicat cu picioarele pe cotiera de piele a omului etalandu-si inevitabil si unghiile negru-jegoase de la picioare ph34r.gif
stanyc2003
4tuningDays se refera la masini tunate sau fetite tunate?smile.gif)))
Duyu
Pe langa pozele puse de semit as mai adauga 2... icon_mrgreen.gif


Dhragosh
http://s4.transfer.ro/storage/New_Folder__2_-12a0b.rar

Poze&Filmulete de astazi... rolleyes.gif
antifizic2
pei si nu ai zis si tu nimic? sad.gif

cat despre salon inca imi mentin parerea conform careia a fost peste cel de anul trecut.

de aceasta data un procentaj mai mare de masini s-au afisat deja spalate biggrin.gif. in plus se pare ca programul remat face minuni si in tuning. deoarece masini gen opelul calibra decapotat care statea sa cada nu au mai fost aduse unsure.gif
DrK
Slabut salonul... 40% din standuri erau cu jante si replici, 40% cu masini tunate ( din care 10% cu gust), 10% cu masini pline de boxe si inca 10% cu tuneri cu powerboxuri si LEd-Uri...
Duyu
Inca cateva poze cu niste masini Renault & by Renault, care au fost la salon, dar inca n-au aparut pe acest topic... smile.gif
semit
Ai uitat poate cel mai frumos Logan de la noi.. si e al unui coleg de forum .. pacat de jante tongue.gif

PS: multumesc de poze wub.gif pacat ca era cam murdara, bine ca statea la umbra totusi icon_mrgreen.gif
Duyu
Oricum am remarcat-o imediat! wub.gif tongue.gif
Fratzica
nu se compara vecine loganul ala cu asta:

Cum naiba i-au dat drumul astuia in salon cu kitchul asta nu stiu.
Pozele sunt luate de pe 4tuning.
Duyu
Eu nu l-am vazut pe asta galben... unsure.gif O fi de la precedentele editii, sau l-am omis eu? laugh.gif Sincer sa fiu, mi-a placut Loganul albastru postat de mine un pic mai sus. tongue.gif
Dhragosh
Eu sincer sa fiu mi-a placut expozitia, nu pot sa fac o comparatie cu cea de anul trecut pt ca nu am fost...
Dupa parerea mea a fost pt toate gusturile..

Legat de colegul forumist cu Loganul albastru il cheama cumva Miker???
Miker
Sincer nu stiu ce este in capul unora chiar nu ii inteleg . . . poti sa le dai si 100000 EUR pe mana ca tot nu stiu cum sa-si faca masina . . . poate sa le-o modifice altii tongue.gif
Taximetristul galben no comment.
Ar trebui sa se faca o selectie la "saloanele" noastre de "ciuning" . . . pacat . . . alte masini trebuiau sa fie si nu au fost
Fratzica
Miker, felicitari pentru masina, cand trec pe la universitate stau mereu vreo 10 min sa ma uit la ea. Arata intr-un mare fel!
Miker
Multumesc
antifizic2
si eu te mai vad pe langa timpuri noi dar nu stiam ca esti reno-ist.

poate te nimeresc vreodata sa imi arati si interiorul biggrin.gif
Miker
Nu am nimic la interior (doar un scaun recaro)
Am mers la cateva intalniri acum 3 ani de zile smile.gif la reno smile.gif
antifizic2
nu am decat 2 ani vechime unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.