Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 2003 Alfa Romeo 147 1.6 16v
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
kodeina
an 2003
km 43000
motor 1.6 16v 105 cai
optiuni: geamuri electrice, oglinzi el. incalzite, scaune sport, a/c, servo, inchidere centralizata, 2 chei tip briceag..blabla nimic deosebit

stare PERFECTA, impecabila, nu bate si nu troncane nimic pe ea, ca noua.
masina stock, nemodificata.. masina de oameni normali

pret: 6500 euro negociabil

accept si schimburi (preferabil break sau van), cu conditia sa fie benzina, inscrise si stock! adica nu masini cu suspensii sport, jante mari, sau alte modificari. accept si schimb pe schimb, si schimb + dif. din partea cumparatorului. din pacate, eu nu am bani de alte diferente.

telefon: 0763536406
mail/ID: ko_deina@yahoo.com

[attachmentid=1627513227][attachmentid=1627513226]
[attachmentid=1627513225][attachmentid=1627513224]
radiozipp
cat iti ia jucaria asta in oras?
kodeina
QUOTE(radiozipp @ 4 Apr 2009, 12:22)
cat iti ia jucaria asta in oras?
*



mmm..nu stiu sa-ti zic sigur.. o am de aproximativ o luna si nu i-am facut niciodata un consum.
inainte am avut un bmw care-mi papa cam 12-15 in oras. cu alfa bag benzina si uit sa mai trec pe la peco.. intr-un cuvint ma satur de mers cu ea cu un plin. la bmw se termna foarte repede plinul laugh.gif

haideti cu break-ul!!!!!! stiu ca vreti sa scapati de el, ca si eu am avut break si am inteles cum sta treaba ca se vind greu. eu iubesc break-urile!
kodeina
ding
tibitu
xsara picasso?nu e break e monovolum,1.8 benzina 115 cp.an 2003 decembrie,provenienta romania
kodeina
QUOTE(tibitu @ 10 Apr 2009, 15:08)
xsara picasso?nu e break e monovolum,1.8 benzina 115 cp.an 2003 decembrie,provenienta romania
*


sigur! am uitat sa specific, break sau monovolume (van-uri)
poti sa-mi dai mai multe detalii/poze pe pm sau pe mess? id ko_deina
chelule
...care e motivul pentru care o vinzi dupa doar o luna? daca vroiai combi, nu cred ca ai luat-o cu gandul ca poate e destul de incapatoare...are vreo problema?
kodeina
QUOTE(chelule @ 10 Apr 2009, 15:32)
...care e motivul pentru care o vinzi dupa doar o luna? daca vroiai combi, nu cred ca ai luat-o cu gandul ca poate e destul de incapatoare...are vreo problema?
*


nu am luat-o s-o pastrez ci s-o dau mai departe. am dat la schimb un bmw combi, care era lovit si nu am avut bani sa-l fac. alfita asta a fost singura oferta care mi-a convenit, din toate. chiar daca avea 2 usi, a fost prea impecabila sa n-o iau, si am luat-o cu gindul ca daca n-o dau, mi-o pastrez. detalii aici: http://www.reno.ro/https://www.reno.ro/index.php?showtopic=131180

singurul motiv pt care o dau e ca vreau ori combi, ori van. nu am copii, dar imi place cind merg la iarba verde sau la pescuit, sa-mi incapa unditele in portbagaj tongue.gif

LE: am uitat sa precizez, de vreo saptamina s-a dus un senzor abs. sper sa-l schimb in viitorul apropiat. cost 140 ron.

i s-au schimat distributia in 27.03 (curea distributie, 2 role, pompa apa, curea alternator) si capetii de bara si cam atit, altceva n-am avut ce schimba.
kodeina
pac pac
georgeand21
pai are 43 de mii de KM ,deja ai schimbat distributia?sau ai schimbat din cauza anilor?
kodeina
QUOTE(georgeand21 @ 11 Apr 2009, 19:46)
pai are 43 de mii de KM ,deja ai schimbat distributia?sau ai schimbat din cauza anilor?
*



fiind prima masina cu distributie pe curea, mi-a fost frica sa ma risc sa merg asa cu ea. in kilometrii nu am incredere si nu voi avea decit daca masina e noua. nici cartea service nu-mi prezinta incredere. sint mai sensibil de fel smile.gif

m-am hotarit, accept si schimburi cu diesele, dar neaparat break sau cel putin 4 usi.
chelule
un megane sedan 2 1.6 16v din 2004, varianta prestige+ESP te intereseaza?
ca dotari ar fi:
- ABS, ESP, AFU, ETC
- tapiserie piele+textil
- fete usi, schimbator, volan, cotiera fata imbracate in piele
- cotiere fata+spate cu spatii depozitare inchise
- perdelute geamuri laterale spate+luneta
- oglinzi electrice incalzite si rabatabile electric
- climatronic
- radio cd original
kodeina
QUOTE(chelule @ 11 Apr 2009, 22:15)
un megane sedan 2 1.6 16v din 2004, varianta prestige+ESP te intereseaza?
ca dotari ar fi:
- ABS, ESP, AFU, ETC
- tapiserie piele+textil
- fete usi, schimbator, volan, cotiera fata imbracate in piele
- cotiere fata+spate cu spatii depozitare inchise
- perdelute geamuri laterale spate+luneta
- oglinzi electrice incalzite si rabatabile electric
- climatronic
- radio cd original
*


2004? ma gindesc ca vrei diferenta si din pacate, am mentionat in primul post ca nu dispun de bani pt diferenta..
kodeina
up dinala
kodeina
bump
kodeina
up dinala biggrin.gif
kodeina
up! schimb cu break sau van!
adi_0434
ce zici de un schimb cu asta?
http://www.reno.ro/-VAND-renault-laguna-II...ml#entry1832326
kodeina
da, ma intereseaza
kodeina
urgentttt!!!!! schimb cu reno kangoo, pejo partner, cu o autoutilitara!!!!!
kodeina
up smile.gif
kodeina
up:)
kodeina
bump!
Tudor
Redeschis la cerere.
kodeina
up
kodeina
up dinala
kodeina
un up mic smile.gif
kodeina
tot un up mic smile.gif
kodeina
up... mai multe poze aici: http://picasaweb.google.com/albumulmeufoto/Alfa
kodeina
in continuare de vinzare.
kodeina
up
kodeina
si iar up!
kodeina
inca de vinzare.. caut un combi..
kodeina
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.