Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: buton stergere cont
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
crysty00b
am incercat sa-mi sterg contul de pe acest forum si nu gasesc de unde.
exista o astfel de optiune sau nu?
daca nu exista cu cine iau legatura
MuciX
Posteaza in lista de banari, se va sterge imediat tongue.gif
M i h a i
''buton'' este...dar trebuie sa platesti ca sa-l ai... tongue.gif
klaus
De ce mai, nu ai curajul asumarii celor spuse si vrei sa se stearga orice urma?
logan1.5dci
Eu nu am vazut asa ceva, ceva gen autodistrugere, nu ? Dar exista undeva (pe internet) un astfel de buton? Poate doar la avioanele de vanatoare, EJECT. biggrin.gif
crysty00b
foarte amuzant radmasa.gif

nu ma cert cu toti prostii pe forum...si imi asum tot ce am spus stiind ca asa a fost

multumesc MuciX
klaus
QUOTE(crysty00b @ 1 Apr 2009, 18:01)
nu ma cert cu toti prostii pe forum...
*


Pai e si greu sa te certi cu tine insuti, dat fiind ca ii reprezinti pe toti...
logan1.5dci
Inainte sa apesi pe butonul pe care ti l-a dat MuciX , recomand sa te gandesti bine.
Tudor
Nu exista un astfel de buton. Teoretic nu se sterge un cont pentru ca ar lasa postari orfane, iar stergerea unor postari ar strica firul discutiilor. In cazul tau postarile sunt doar la Bursa, asa ca se poate rezolva si cu stergerea lor completa.
Eu zic ca poti lasa contul neutilizat, poate te razgandesti in viitor. Daca esti convins ca vrei sa ti se stearga contul, atunci exprimati clar solicitarea aici si se va rezolva.
crysty00b
eu zic ca tocmai mi-am exprimat clar solicitarea
klaus
postari sunt doar la bursa pe reno.ro. Pe daciaclub e garla la sectiunea DSN.
Unde sunt domne niste obraznici de useri care nu-l ajuta gratuit, desi el nu stie nici macar sa exprime manifestarile problemei.
Noroc ca a fost in service si a dat bani ca nu a fost in stare sa vada ca masina ii consuma 3 litri de ulei la 800 km.
bucatzel
Cum era sfatul de pe vremuri... trimite un mail injurios la adresa root-ului.

@Tudor. are si un topic deschis de el, in care dupa ce s-a plans ca masina lui are noxe de RABA si ca toata masina-i ok, la un moment dat (x luni dupa) a catadicsit sa ne spuna ca masina lui consuma ulei si ce bolovani sunt cei care s-au deranjat sa-l ajute ca nu si-au dat seama .

daca se sterge, ma indoiesc ca ar fi vreo pierdere.
Laurentziu83
Da un topor in unitatea centrala a calculatorului. Nu vei mai vedea contul tau pe daciaclub&reno.
C@talin
http://www.weebls-stuff.com/toons/Fart+Button/ aici e
MuciX
Doamne, acesta chiar a postat in lista cu banari radmasa.gif
QUOTE
am o intrebare: cum a ajuns klaus moderator?

Am si eu cateva intrebari: Cum a ajuns asta la varsta pe care o are, indiferent de aceasta? Cum a ajuns posesor de permis de conducere si de masina? Cum a ajuns posesor de diploma de studii (probabil gimnaziale)?
C@talin
bai n00b si io am vrut sa dau spaga sa fiu modelator,da nu am avut destul coco sad.gif
klaus
QUOTE(MuciX @ 1 Apr 2009, 18:23)
Doamne, acesta chiar a postat in lista cu banari radmasa.gif

Am si eu cateva intrebari: Cum a ajuns asta la varsta pe care o are, indiferent de aceasta? Cum a ajuns posesor de permis de conducere si de masina? Cum a ajuns posesor de diploma de studii (probabil gimnaziale)?
*


Mai, voi sunteti invidiosi ca eu am reusit si voi nu?
bucatzel
QUOTE(MuciX @ 1 Apr 2009, 17:23)
Doamne, acesta chiar a postat in lista cu banari radmasa.gif
*



Ti se pare frumos sa faci glume cu subiecte de astea? Unde, ca n-am gasit?

QUOTE(MuciX @ 1 Apr 2009, 17:23)
Am si eu cateva intrebari: Cum a ajuns asta la varsta pe care o are, indiferent de aceasta? Cum a ajuns posesor de permis de conducere si de masina? Cum a ajuns posesor de diploma de studii (probabil gimnaziale)?
*



Probabilistic, daca ai destule maimute, masini de scris si timp, ele vor reusi sa scoata o opera de valori shecspiriene.

Recunosc ca sunt mai rau cu omu' decat accepta standardul, dar la mine focul a evoluat rapid cand s-a asociat termenul de inginer cu persoana.
logan1.5dci
A postat, dar s-a facut curat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.