Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] Montaj Filtru Polen pe Logan Si Sandero
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
DomnulK
Montaj filtru polen pe Logan PH2 si Sandero.
pret - 40 lei cu filtrul clientului



Montaj filtru polen pe Logan Ph1, orice varianta si orice motorizare.
pret - 30 lei cu filtru clientului


Debacterizare Aeroterma - pret 80 lei din care 40 lei reprezinta contravaloare spray-ului folosit.

Curatare Corp Clapeta si Motoras Pas cu Pas. pret 30 lei + un spray WD40 pe care trebuie sa-l aduca clientul.

Curatare Senzor Turatie - pret 20 lei.

Schimb Placute frana - pret 40 lei

Curatare si Intretinere filtre de aer sport - pret 30 lei

Pentru deplasari la adresa clinetului se va percepe un tarif suplimentar, calculat in functie de distanta.


Contact:
Telefon : 0722.699.544
klax
Salut.
1.Pentru montare filtru hanitaclu logan ph1 pret 30 ron cu filtrul meu?
2.montaj include taierea capaculu de plastic nu?
3.garantie ca nu pateste nimic pulverizatorul de ac?
4.montare etansa? nu scapa aer pe langa filtru?
5.Unde in Bucuresti trebuie sa vin?

Mersi astept raspuns ca sunt intresat.
DomnulK
deci:
1. 30 lei montajul
2. decupare capacului, curatarea de mizerii de pe acolo, in special frunse adunat ein timp.
3. garantie ca nu pateste numic vaporizatorul. asta verifici impreuna cu mine dupa ce am decupat. daca vii peste 2 ore sa-mi zici ca e ciupit...e alta poveste, eu nu ma de unde sa stiu ca nu ti-ai bagat tu mainile pe acolo.
4. montare etansa, la fel c aal clio, cat etanseaza la clio atat va etansa si la logan.
5 in titan, pe langa auchan.
klax
ok.
"garantia" asta era ideea.
verificam dupa ce decupezi logic - ar trebui sa iasa gaz daca se intampla ceva nu?(exista posibilitatea ciupirii pulverizatorului si la montarea filtrului dupa aia?)-just asking.
sambata se poate?
te contactez mai pe joi vineri ca sa stabilim sambata o ora ca atunci sunt mai liber?
DomnulK
da, exista posibilitatea, daca bagi obiecte contondenta sa cureti de frunze pe acolo. sau daca folosesti un filtru zeropolution sau mann care au niste inconveninete constructive.

da se poate si sambata, dupa 13:30.
daca am contactezi suna-ma dupa 15:00, lucrez de noapte si dimineata dorm.
adictoma
debacterizare faci si la alte masini?

ma intereseaza pt lancerul din semnatura si montarea unui filtru polen pe un sandero. cat ma costa tot?
klax
ok. Mersi da te contactez dupa 13.30. Sa inteleg ca cel mai bun filtru e cel de renault nu?(si ca si calitate din ce am citit pe topic si ca si risc scazut de deteriorare a pulverizatorului.)

Te contactez sambata dupa 13.30 daca am timp si reusesc sa procur filtrul, daca nu sapt viitoare.
DomnulK
la lancer nu ma bag. pentru sandero te costa 40 lei montajul si filtrul pe care il achizitionezi in regim propriu.

astept telefonul tau.
stigalex
pt solenza?
DomnulK
pentru solenza ce, filtru polen?
DomnulK
MUTAT DE LA BURSA

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.