Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Need help...
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
catalin_jianu
Salutare, stiu ca o sa imi spuneti sa folosesc functia de search...dar credeti-ma ca de 2 zile caut si nu gasesc ceva ca lumea...si nici nu prea am timp...
Prima rugamite ar fi sa imi spuneti si mie cum se face resetarea intervalului pt revizie, stiu ca am vazut la un moment dat pe forum aici, intr-un topic, dar nu mai dau de el unsure.gif
Iar al doilea lucru care m-ar interesa ar fi manual oficial de reparatii pt M2 fara facelift, cel din semnatura mea, am vazut ca s-a mai discutat in cateva topicuri, sunt pe acolo cateva linkuri dar nu mai merg sad.gif sau sunt in franceza...are cineva manualul in romana sau engleza?..sau stie de unde sa il iau, eventual platesc
Ar fi mai multe pt care ma intereseaza manualul, insa urgent vreau sa vad cum se schimba filtru de motorina si placutele de frana de pe spate

Multumesc anticipat si imi cer scuze pt cei pe care o sa ii supere ca mai deschid subiectu despre problemele astea

shoTgunu
Resetarea se face asa:dai clic din butonasul de la stergatoare pana ajungi la mesajul de revizie pe compu de bord...si apoi apesi pe butonul mic de jos de la turometru vreo 5-6 secunde.Sper ca te-am lamurit
catalin_jianu
Multumesc shoTgunu, acum mi-am adus aminte, vazusem eu ceva de genul cand am facut revizia data trecuta, dar nu stiam exact ce trebuia apasat
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.