Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Conectare laptop la calculator bord
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
mardeias
Am achizitionat recent un Megane Estate 1.5 dci din 2006 cu 35000 km la bord si vreau sa multumesc tuturor celor de pe forum deoarece mi-au fost de un real folos!
Acum sa trec la subiect...vreau sa stiu daca are cineva idee despre conectarea unui laptop la masina pentru a afla starea masinii...mai exact informatiile pe care le sustrag cei de la service folosind o metoda asemanatoare...ma gandesc ca trebuie sa existe un soft (disponibil noua biggrin.gif). Ar fi util ca inainte de un drum lung sa putem vedea starea masinii fara a apela la un service autorizat.
clr
Foloseste functia de cautare. Exista discutii pe tema asta pe forum.
romeo3108ro
poate te ajuta diagnoza asta
mardeias
In primul rand imi cer scuze clr...nu m-am gandit sa caut la diverse. Am citit mai tot topicul despre megane 2 dar la diverse nu am tras nici macar un ochi. Voi fi mai atent de acum incolo smile.gif
Si multumesc romeo, am notat numarul tau de telefon si de acum incolo la tine voi apela pentru diagnoza smile.gif si eventual revizie ca am inteles ca la revizii iti baga si verificarea asta pe gat care e cam 150 ron cel putin asa am dat eu cand am vrut sa verific masina pe calculator.
clr
Nici o problema smile.gif
Uneori stiu si sectiunea unde exista si nu gasesc ce vreau cu functia de cautare, eu doar te-am informat ca sa stii ca exista.

Cat despre romeo, apeleaza cu incredere, sunt multi aici care ii dau la orice ora un plus la reputatie wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.