Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Caras-Severin
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
rusu.claudiu
in judetul Caras Severin chiar nu sunt doritori de o intalnire?ia sa vedem,cine se inscrie?
Sper sa punem pe picioare o asfel de intalnire.
cosmyn77
ba da, dar sa nu se inghesuie atatia, oravita
radmasa.gif
pit-bull
In judetul C-S nu sunt doritori de o intalnire?sa vedem,cine se inscrie? Cred ca sunt putini dar totusi poate ne adunam cativa...
the_tavi
Eu merg destul de des in Caras, intre Oravita si Resita (Ticvani). Daca ai drum in weekend pe acolo, esti binevenit la un "pit-stop". Pentru detalii poti sa imi dai un PM. wink.gif
amadi
the_tavi esti din severin?
rusu.claudiu
se pare ca asa e.Noi caraseni suntem mai timizi:)
the_tavi
smile.gif)
Amadi, amu am vazut intrebarea. Da, dar stau in Timisoara.
darie_e
Sunt nou pe acest forum, dar daca s-ar organiza astfel de intalniri nu as spune nu. Astfel de intalniri sunt constructive si utile pentru toata lumea. Se pot schimba pareri, se poate face schimb de exterienta, crea prietenii etc.. Nu mi se pare o idee rea de loc, ba din contra. Asa cum se organizeaza in alte orase mari precum: Bucureati, Timisoara, Arad etc. astfel de intalniri intre forumisti de ce nu am organiza si noi?
AndreeaAM
heiii...caras-severinul ! hai sa mai ne intalnim si noi...eu sincer, m'as duce in timi, vad ca ei cat de cat se mai vad la o cafa...dar timpul e cam zgarcit cu mine.
hai, ce ziceti? intr-o seara la o cafa, bere fara alcool, suc natural, ceai cu miere...fiecare dupa preferinte...
AndreeaAM
Pfuia....chiar nu sunt caraseni pe forumul asta? ....sad.gif
emanoil87
vin si eu dk va hotarati sunt aproape d voi 80km smile.gif) 0764580818 ionut

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.