Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Teren intravilan
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Sp!ke
Cumpar teren (300-800mp) intravilan in judetul ILFOV pentru constructie casa de locuit (nu ma intereseaza terenuri in zone industriale sau comerciale), la o distanta de maxim 30km de Bucuresti, preferabil zona sud, est sau sud-est.
cristianxxl
Ce preferi Peris sau Domnesti?Domnesti e mai scump, Peris e mai ieftin.
Sp!ke
Ceva detalii imi poti da despre ambele oferte?
cristianxxl
In Domnesti am 2 locuri de casa, unul mai aproape de centru , celalalt oarecum spre periferie.Cel mai in centru are 475mp, celalalt cred ca 500mp.
In Peris am 5000mp linga padure din care 1250mp sunt ai mei , restul ai familiei, care si ea vrea sa vinda si mai am in proces inca 3 terenuri, dintre care un loc de casa cu vie si o casa pe el in centru Perisului.
Deci pe alese.
dan39
In Tartasesti(Dambovita), la 25km de Bucuresti,nu te intereseaza?
Sp!ke
As fi preferat zonele mentionate in primul post, dar nu zic nu. Spune-mi te rog, ce suprafata e, pret si daca se poate, coordonatele GoogleEarth.
dan39
ai pm
CriSTI68
am mai multe parcele in comuna berceni, zone de vile, utilitati daca mai esti interesat sa ma anunti
magelan_explorer
puneti si preturile va rog,sunt si eu interesat
dar fara aberatii,sudul e sub 20 e mp (cernica,berceni,balaceanca,)
si scade direct proportional cu distanta de bucuresti
Sp!ke
QUOTE(CriSTI68 @ 15 Feb 2009, 23:34)
am mai multe parcele in comuna berceni, zone de vile, utilitati daca mai esti interesat sa ma anunti
*



Ceva preturi?
CriSTI68
ok revin cu detalii

Teren intravilan 500m, utilitati, zonad e vile, comuna Berceni 40000 Euro

Detalii la 0723779339
cristianxxl
Domnesti 2 locuri de casa unul de 500mp=15.000eur si altul in centru drum de servitute de 9m , 475mp/utilitati =21.000eur.
Peris 5000mp linga padure=20eur/mp se poate parcela.
Preturile sunt valabile 30de zile.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.