Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Hunedoara
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4
c_numele
Hai sa facem si noi cei din Deva si din imprejurimi Hunedoara, Simeria, Orastie si restu localitatilor o intalniri cu renourile noastre.

Astept propuneri
Adrian00
Salut!Eu sint din jud Alba(Cugir) si daca v-a strangeti 4-5 o sa vin si eu daca ma primiti ca sint destul de aproape biggrin.gif .Bafta!!!
c_numele
De primit te primim numa sa ne strangem 4-5 si sa stabilim o data si o locatie. nedumerire.gif
Adrian00
Ms.Uitandu-ma pe forum am vazut ca BogdanX si RoboCoop sint din Deva.Le poti da PM daca vrei.Succes!!!
c_numele
Cu RoboCoop de vreo 4-5 luni mai iesim la o bere biggrin.gif

c_numele
nedumerire.gif
fabyan
Salut, ma bucur ca mai este cineva din HD pe forum.
Ar fi fain sa ne intalnim si noi cat mai multi.
Daca mai este cineva vin si eu. 124.gif
Adrian00
Sint multi forumisti in HD(la fel si in Alba iulia)dar daca nu va scrieti la avatar localitatea de unde sinteti...asa v-ati gasi mai usor.
c_numele
Poate din 2 judete facem o intalnire HD+AB biggrin.gif
RoboCoop
salut baieti , scuze ca am ajuns pe aici cu intaziere dar cu c_numele nu am mai vb de cateva zile smile.gif) , asa ca hai sa vedem cum ne adunam si sa ne intalnim
c_numele
bine ai venit RoboCoop 168.gif
RoboCoop
ai ajuns acasa c_numele ? super intalnire , data viitoare trebuie sa facem si poze smile.gif)
c_numele
A fost cea mai faina intalnire RoboCoop s-au mai baut 2 sucuri pacat ca nu am avut aparatu foto la noi laugh.gif
adrian mgn
sa inteleg ca tineti intalnirile duminica!?
RoboCoop
pai atunci avem timp mai mult smile.gif numa ca pana acum tot 2 am fost ,cu timpul speram sa vina mai multi. Te asteptam si pe tine adrian
data viitoare venim si cu poze , asa-i c_numele ?
adrian mgn
Pai cand vin in Hd la sfarsit de saptamana am sa ma inscriu si eu la intalnire.
RoboCoop
ok , te asteptam cu drag
c_numele
duminica 07.02 vine cineva sa punem de o intalnire cool.gif
RoboCoop
eu sunt prezent smile.gif
Adrian00
QUOTE(c_numele @ 30 Jan 2009, 08:25)
Poate din 2 judete facem o intalnire HD+AB  biggrin.gif
*



Poate acum ca vine primavara reusim sa facem ceva grouphug.gif
Bitu
Ma bag si eu ca tocmai se apropie duminica. Ziceti locul si ora.
Numai bine!
fabyan
Salut baieti uitati cum sta treaba ,eu duminica asta nu pot sa vin ca am ceva treburi si duminica cealalta sar putea sa fiu un pic pe la munca nu stiu sigur, dar daca intalnirea este mai spre seara fac posibilul sa pot ajunge si atunci am fi ceva mai multi si poate se mai strang

Numa bine
fabyan
Mai misca ceva pe aici?
adrian mgn
intre 1 - 7 august sunt in Hunedoara la parinti.daca va intalniti la o poveste in perioada asta am sa fac tot posibilul sa vin si eu ... daca ma primiti biggrin.gif
marian-j
Ce faci bre,te dai cu "concurentza"?! tongue.gif
adrian mgn
ph34r.gif
Vasiu
Cand vreti,anuntati si sunt prezent.Chiar nu stiam de forumul de pe Hd...mi-e rusine de mine....
fabyan
Ce ziceti de duminica 1 august?
Vasiu
Suna bine....
bogdan_bok
1 august- plange.gif am o nunta, sa vad ce stabiliti si poate scap intr-o fuga pana la voi.

zoard
Salutare - subscriu si eu - spuneti doar data si locul...
Vasiu
Eu zic sa facem duminica,2 august,pe la ora 19-20,in parcare la Real.Astept pareri.
zoard
QUOTE(Vasiu @ 30 Jul 2009, 13:52)
Eu zic sa facem duminica,2 august,pe la ora 19-20,in parcare la Real.Astept pareri.
*



Pai venim cu ceva de beut la pachet? Ca acolo e cam noapte....Sau ne intalnim acolo si mergem apoi undeva?
fabyan
Deci duminica 2 august ora 19 in parcare la Real. Eu voi fi prezent biggrin.gif
RoboCoop
si eu fac tot posibilul sa vin pt ca sunt dadaca ,in cel mai rau caz vin cu fetita smile.gif
fabyan
Sunteti bine primiti
Vasiu
Ne vedem la 19 in parcare la Real.
RoboCoop
adrian_mgn ai fost absent de la intalnire smile.gif
VelSatis_3.5L
Duminica 2 August intre orele 19:00 - 20:00 daca nu ma insel am vazut cateva renault-uri (1 megane si 2 laguna) daca retin bine in parcare la real. Daca va mai amintiti am trecut cu VelSatis-ul pe langa voi. Nu mi-am dat seama ca poate sa fie vorba de o intalnire, imi cer scuza, dar promit ca la urmatoarea intalnire sa fiu prezent. biggrin.gif
RoboCoop
da noi eram, un megane 2 verde , 2 megane 1 gri si un clio verde iar tu parca ai trecut cu un velsatis negru? te asteptam la urmatoarea intalnire smile.gif
Vasiu
Rectific....1 megane,un clio si 2 laguna.....si da...si eu te-am vazut....sapt. viitoare tot asa pe la 19.Sper sa ne adunam cat mai multi
RoboCoop
scuze Vasiu smile.gif
Vasiu
Treaca de la mine de data asta,dar sa nu se mai intample tongue.gif
VelSatis_3.5L
Baieti ma bucur foarte mult ca tineti intalniri si promit solemn ca daca nu sunt plecat pe undeva, duminica 9 august ora 19:00 voi fi acolo si voi aduce si jucaria ca sa o studiati tongue.gif

Salutari!

zoard
QUOTE(VelSatis_3.5L @ 3 Aug 2009, 21:52)
Baieti ma bucur foarte mult ca tineti intalniri si promit solemn ca daca nu sunt plecat pe undeva, duminica 9 august ora 19:00 voi fi acolo si voi aduce si jucaria ca sa o studiati  tongue.gif

Salutari!
*



yupy.gif
adrian mgn
QUOTE(RoboCoop @ 3 Aug 2009, 11:45)
adrian_mgn ai fost absent de la intalnire smile.gif
*



.... din pacate.timpul a fost scurt - multe lucruri de facut ... incerc sa ajung data viitoare adica undeva prin septembrie.

Va salut!
Vasiu
A ramas valabil pe maine seara la 19 in parcare la Real,da?
zoard
Eu unul, 19.00-19.10, sunt acolo. sofer1.gif
RoboCoop
si eu
c_numele
am revenit in oras o sa fiu prezent la 19 in parcare
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.