Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Fiat Brava 1.9 jtd IMPECABIL
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ILuzoriu
Se vinde 1 bucata fiat brava 1.9 jtd 100cv fabricata in 2001 si inmatriculata in 2002 din cate tin eu minte. Masina este a parintilor mei, tinuta numai in garaj, IMPECABILA, 126.000 km REALI. Motorul este acelasi cu cel de pe alfa 147, fiat stilo, singura diferenta fiind ca are 100cv in loc de 115cv. S-a montat doar pe ultimele brava fabricate in 2001.
Dotari: Inchidere centralizata, geamuri electrice, oglinzi electrice si incalzite, climatronic, proiectoare, scaun sofer reglabil pe inaltime, volanul la fel, probabil ca mai sunt si altele dar nu imi vin acum in minte. Nu a avut absolut nici o problema, accept orice test!
Masina se poate vedea in Ploiesti, iar daca e cineva cu adevarat interesat o pot aduce si in Bucuresti.
Atasez cateva poze cu scuzele de rigoare pentru lipsa pregatirii pentru sedinta foto :-)
Pret: 4800 euro.
In principiu vreau bani cash, dar daca mi se ofera un schimb avantajos cu seat leon, alfa 147, etc. DOAR DIESEL si pana in 10.000 euro (si cu diferenta din partea mea, bineinteles) se poate discuta
Contact: Tel 0727.32.69.69
ILuzoriu
4700 euro
St
Esti sigur ca are climatronic? Eu vad AC manual.
cosmin_2300
Daca te uiti mai atent, cu "butonul" din stanga alegi gradele , nu cald sau rece ( copiaza poza in calc si da zoom ! ) tongue.gif
ILuzoriu
Sunt absolut sigur. Cum bine a remarcat cosmin, faptul ca in stanga alegi temperatura e un indiciu, iar al doilea faptul ca pe 'butonul' unde ai treptele de ventilatie exista pozitia 'Auto'.
ILuzoriu
4600 euro
St
Da, prima data ma uitasem fara zoom.

Succes la vanzare!
ILuzoriu
4500 euro a scapat.gif
ILuzoriu
4400 euro negociabil
ILuzoriu
Cauciucuri de vara noi + cauciucuri de iarna!
ILuzoriu
4300 euro
ILuzoriu
Valabil, pret negociabil!
ILuzoriu
Valabil, pret negociabil!
ILuzoriu
Valabil, pret negociabil!
tibitu
ti-am zis cam acum o luna sa-ti dau 4 k ,nu ai vrut tongue.gif bafta la vanzare,ti-am dat up wink.gif
ILuzoriu
Sincer nu-mi aduc aminte de oferta ta, merci oricum pentru UP smile.gif
ILuzoriu
UP
ILuzoriu
Valabil, pret negociabil!
ILuzoriu
Valabil, pret negociabil!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.