Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Baia Mare
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
gruita2005
Salut!
Daca tot nu a initiat nimeni asa ceva in zona noastra, m-am hotarat eu sa propun o intalnire a membrilor forumului. Eu nu am vazut decat un membru care avea si autocolantul forumului lipit pe masina, si care mi-a recomandat un service bun in Baia Mare. Astept propuneri, asa poate vedem si cati membri suntem in Maramures biggrin.gif
gruita2005
Chiar nu citeste nimeni din Maramures sectiunea asta de pe forum?!
Astept "intariri" si propuneri pt. a alege locatia de intalnire. rugaciune.gif
cireapd
uite eu sunt din satu mare deja e mai mult decat unu radmasa.gif
glumeam ar fi o treaba dar ar trebuii sa organzam mai bine
nu poti asa de repede si singur , biggrin.gif
gruita2005
Da, asa este!! 04.gif Eu am vazut doar 2 membri din Maramures. Unul care
mi-a recomandat un service bun si mai unul care isi vinde Laguna biggrin.gif .
Poate ar trebui sa schimb titlul topicului si sa adaug si Satu Mare 124.gif si sa ne intalnim la Seini sau la balastiera la Iojib ca e mai fain ca la balastiera la Apa.
Asteptam noi membrii grouphug.gif
calin_bm
rabdare,ca o sa vina ei incet incet,mai am si eu cont pe un alt mare forum auto din romania,din proprie experienta,iti spun ca desi suntem vreo 60 forumisti activi,cel mai multi am fost la intalnire 18,la noi intalnirile se tin trimestrial astfel incat sa vina cat mai multa lume.
gruita2005
up RO_flag.gif
gruita2005
Vad ca vizualizarile cresc de la o zi la alta. Am ajuns la 115 vizualizari deja. Dar am primit doar 2 raspunsuri. Chiar nu e nimeni interesat? worship.gif RO_flag.gif
chris_t
Vin si eu, dar nu mai am Reno;)
gruita2005
Esti binevenit Chris! cool.gif Dar sa ne strangem mai multi, sa avem ce discuta drunksinging.gif
gruita2005
Din 224 de vizualizari sa zicem ca suntem 3 membri disponibili de o intalnire. Aici in Baia Mare cred ca sunt cele mai multe Laguna II pe cap de locuitor, si Laguna I sunt destule, de alte Renault-uri nici nu mai vorbesc. Pacat ca multi nu stiu de forumul Reno.ro
AdyF
Mai sunt si altii dar nu cred ca au vazut topicul. As veni si eu la intalniri dar sunt mai mult prin Cluj, oricum daca se organizeaa in we as veni si eu smile.gif.
gruita2005
Te asteptam!!! grouphug.gif
Mrija
pot posta ?
gruita2005
Ti-a trecut suspendarea? Daca da, atunci poate ne intalnim. radmasa.gif Ne strangem vreo 3 persoane radmasa.gif
gruita2005
Salut baieti! A venit caldura, nu ne strangem la o intalnire? grouphug.gif
pitura catalin
sunt nou pe forum daca e vorba de vreo intalnire ma bag si eu nu ma prea pricep gruita da mi nr tau de tel te sun eu wink.gif
gruita2005
Eu pot sa ti dau nr. de telefon dar ti-l dau degeaba ca nu suntem decat vreo 3,4 persoane care am vrea sa ne intalnim. Si nu se stie daca putem sa ne intalnim ca fiecare are viata lui biggrin.gif Uita-te pe forum sa vezi daca o sa o punem de intalnire. Asta fac si eu acum, ma uit din cand in cand sa vad ce se intampla. Poate ne combinam si cu baietii din Satu Mare biggrin.gif
pitura catalin
mai am si eu vreo 2-3 prieteni interesati am vb cu ei ar fi de acord doar ca nu se prea au cu calculatoare,forum-uri.eu zic sa incercam ca no fi foc ne putem vedea intr-o seara
gruita2005
Pitura Catalin, ai pm cu nr. meu de telefon. Nu mai e nimeni interesat de o intalnire? Mrija? Chris_t? Calin_bm? AdyF? Haideti ca a venit caldura.

29 Apr 2009, 07:11:
Weekendu asta cred ca toti avem alte planuri dar dupa aceea sper sa ne intalnim. Hai baieti grouphug.gif
pitura catalin
te sun eu azi poate ne vedem spre seara la o bere
pitura catalin
plange.gif hai baieti nu va mai bagati niciunul ?mad.gif vremea-i buna berea-i rece terasele ne asteapta mai schimbam si noi o vorba doua drunksinging.gif
gruita2005
Ii contactam si pe cei din Satu Mare sa vina la noi?! cool.gif
pitura catalin
ne-am putea vedea peste saptamana dar spre seara.daca sm nu vin la noi ne putem intalni undeva la jumatea drumului
pitura catalin
hai baieti nu aveti curaj
AdyF
Salut baieti , eu as participa dar din pacate stau mai mult pe la CLuj :| , voi fi in BM in 5-7 iunie daca se face ceva intalnire in 6 as putea sa vin.
Brabus
salut
hmmm, daca nu imi zicea gruita de sectiunea asta nu stiam ca exista. nu am "lins" niciodata forumul sa vad ce mai este, doar sectiunea de laguna2 si video.
apoi,. niciodata nu-i prea tirziu, nu?
mai am 2 preteni lagunieni, amindoi membrii pe forum, la unu ii stiu si id-ul (cobretti3x)
care cred ca ar veni cu placere la o intilnire.
intr-adevar cred ca-s cele mai multe legume pe cap de locuitor (numa la mine pe strada am mai vazut vreo2-3). biggrin.gif
gruita2005
Incet incet ne adunam, numai sa avem curaj sa ne intalnim, si bani de bere biggrin.gif
s-ervin
no bine ca am gasit si eu topicul sofer1.gif
Brabus
incepem sa ne adunam. astept vreme faina sa merem la un suc...
pitura catalin
aveti chef pe maine seara la o bere pe la 7-8 hai poate reusim pt inceput macar 5-6 sa fim drunksinging.gif
Brabus
QUOTE(pitura catalin @ 2 Jun 2009, 19:08)
aveti chef pe maine seara la o bere pe la 7-8 hai poate reusim pt inceput macar 5-6 sa fim drunksinging.gif
*



s-a intimplat ceva? am fost plecat plus ca vremea asta nu tine cu noi.
nu ar fi rau sa ne organizam mai din vreme, de exemplu cu vreo 3 zile inainte sa vedem citi ne stringem
bafta
gruita2005
Da, asa ar trebui. Eu weekend-ul asta plec la Arad, dar din pacate nici vremea nu e asa buna pentru baut bere plange.gif Dar saptamana viitoare oricand ne putem intalni seara la o bere. cheers.gif
Brabus
salut
mie mi-ar trebui 3 seturi (ca mai am 2 preteni lagunieni).
gruita esti up? cum facem ? mai vrea careva?
gruita2005
Brabus, ai PM, i-am trimis si lui Catalin.
Brabus
asadar, pina acum:

1. gruita
2. cobretti3x
3. codrin
4. brabus
5. s-ervin

io zic sa lasam lista deschisa pina pe week-end, poate mai vrea cineva.
e ok asa?
gruita2005
E foarte bine asa, asa poate ne intalnim mai multi biggrin.gif
PS. multumesc ca mai pus primu pe lista cool.gif
Brabus
vad ca nu s-a mai inscris nimeni. asa ca ramin cei 5.
norby_puma
baieti, in week-endu care vine la Apa??? ce ziceti???
gruita2005
Eu sunt de acord, dar mie imi place mai mult la Iojib, e mai linistit si nu sunt skijet-uri biggrin.gif
norby_puma
si la Iojib e ok.Sa vedem cati ne strangem;)
gruita2005
Haideti sa facem o lista pentru o intalnire duminica la Apa sau Iojib. biggrin.gif

1. Norby_puma
2. Gruita2005
3. ...
s-ervin
ati pus suporturile? eu am pus arata fain. bababa_rock.gif
Brabus
absolut, cum sa nu....
are "identitate" acum
s-ervin
ati fost la intalnire duminica?
gruita2005
Nu am fost la intalnire dar si "maine este o zi" biggrin.gif Eu oricum in weekendu asta nu pot merge ca merg pana la Oradea, dar lista poate sa circule pe forum pana duminica biggrin.gif Am si eu suportii montati deja de o saptamana tongue.gif
Brabus
a trecut si iulie si tot nu am stat la o poveste ....
nu e musai sa mergem la cine-stie-ce balastiera, e ok si sa stam la o terasa la o cola rece. macar ne cunoastem si ne depanam amintirile sau ne spunem ofurile.
ce ziceti?
bye
gruita2005
Eu sunt cam ocupat saptamana asta dar duminica seara putem merge la o bere.
Hai sa facem lista iarasi pentru duminica seara in centru vechi la o bere biggrin.gif

1. Brabus
2. Gruita2005
3. ...


PS. Puteti veni si cu nevestele, prietene, amante biggrin.gif
pitura catalin
1. Brabus
2. Gruita2005
3. Pitura catalin...... am ajuns si eu pe aks
gruita2005
Unde ne intalnim si la ce ora?

1. Brabus
2. Gruita2005
3. Catalin
AdyF
1. Brabus
2. Gruita2005
3. Catalin
4. posibil AdyF
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.