Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault 19 Williams
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
oldSchool
Anuntul aceste este pentru un prieten.


Motor 1.8, 16v , 137cp, anul de fabricatie 1991, 4 usi - hatchback, geamuri electrice fata, trapa electrica, ABS, linie sonorizare ( statie + magazie CD ), coloana evacuare sport inox

discuri + placute noi - bendix
amortizoare fata/spate noi
cauciucuri noi GoodYear Excellance
baterie noua
merge impecabil, nerulat iarna ( tinut numai in garaj ).
fara nici un accident. culoare bleu-marin.

PRET: 3200eur

Tel: 0722.519.414 ( Andrei )
oldSchool
up
sfinxgo
poze?
oldSchool
va rog mult sunati pe numarul acela .... eventual o sa'l rog sa'mi trimita niste poze ...

din ce'mi aduc eu aminte masina arata foarte foarte bine ... de cel putin 2 ani a fost folosita doar ocazional ... a stat numai in garaj ( proprietarul are un bmw 330xd din 2007 )
faustino
Cu toata parerea de rau dar Renault 19 Williams NU exista....
oldSchool
cu toata fericirea iti zic ca eu nu am cum sa comentez acest lucru pentru ca nu e masina mea .... eu stiu masina asta si atat ... asa m'a rugat amicul meu sa pun anuntul si ...

cert este ca am cautat si eu pe net renault 19 williams si am gasit o gramada ...
R19/16v
Da, ca-s o gramada care nu-s in stare sa faca diferenta si pun acolo williams pt ca da bine la vanzare, chiar daca e o minciuna sfruntata.

R19 Williams nu a existat.
andreiutzu
din cate stiu eu a existat Renault Clio Williams....de Renault 19 Williams nu am auzit!
oldSchool
eu nu stiu ce sa zic de renault williams sau newilliams ... mie asa m'a rugat sa trec anuntul - asa l'am trecut - pentru info suplimentare puteti suna la numarul acela .. eu nu am cum sa va ajut... o sa'l rog totusi sa'mi dea un act ceva daca are legat de william /newilliams
faustino
Singurul Williams iesit pe poarta fabricii este Clio....nici 21 nu exista Williams cum am tot auzit
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.