Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Supernova pt piese sau pt reparat
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
danny_xstyle
Vand o supernova clima 2002 avariata in fata la motor are mai multe stricate
cutie ,baie ulei , sunt mai multe busite nu prea ma pricep motorul s-a deplasat din suport ,parbriz crapat,capota s-a umflat un pic si usa sofer nu se mai inchide bine....in rest totul e ok pe ea inafara ce e subt capota mai multe stricate... As vrea sa o dau pe toata si nu cate putin de preferabil...deoarece dk azi dau o usa maine nu mai am bordul de ex.. nu am garaj...
NR 0768554301
Bucuresti sector 5

8 Jan 2009, 22:41:
Vand o supernova clima 2002 ,60.000km gri avariata subt capota nu prea ma pricep dar dupa spusele unui prieten..are mai multe stricate
bara,cutie ,baie ulei , sunt mai multe busite nu prea ma pricep motorul s-a deplasat din suport ,cateva avari prin interior la volan pedale,parbriz crapat,capota s-a umflat un pic si usa sofer nu se mai inchide bine....in rest totul e ok pe ea inafara ce e subt capota mai multe stricate... As vrea sa o dau pe toata si nu cate putin de preferabil...deoarece dk azi dau o usa maine nu mai am bordul de ex.. nu am garaj...distributia+pompa apa au sub 1000km,aer conditionat in stare perfecta...
NR 0768554301
Bucuresti sector 5
Pret pe toata masina 800 euro

9 Jan 2009, 17:49:
UP
Executron
Daca o dezmembrezi m-ar interesa aripa dreapta fata
lights
vreau si eu haionul!!!!!
danny_xstyle
As mai astepta un pic pana sa o dezmembrez pentru k nu am garaj
PRET NOU 700 euro!!!
ronin33dan
Salutare!! Daca te hotarasti si ai plasticaraia de la bord,ceasurile,blocul de lumini si plasticele care sunt pe stalpi si de roata imprejurul cupoli, tine-ma si pe mine minte !!!

Multam!
danny_xstyle
poze
ronin33dan
Am vazut pozele! Macar ceasurile (bordul cu ceasuri ),eu am o Supernova Europa si nu-mi arata temperatura la apa si uleiul si vreau sa-i schimb bordul sa-i pun alt bord !!!
Si .....revin ma mai intereseaza plasticul care pleaca de la schimbatorul de viteze si se duce in spate de mascheaza frana de mana.Am fost cu ea in service si nemernicii mi-au pierdut plasticul ala si nu mai pot monta cotiera acu !!!
Al3x_AOL
am si eu nevoie daca poti de proiectoru dreapta!!! Daca poti sa mi-l dai intra pe ID: djlexus_djlexus
sergiu-iulian
alarma merge la ea?o demontezi?
danny_xstyle
da mergea..o dau

<span class='edit'>11 Jan 2009, 22:33:</span>
699 EURO
theundertaker
Aerul conditionat e bun? Ma intereseaza sa-l pun pe solenza.
Cat ceri pe el?
Phileas
m-ar interesa cateva piese de la tine, daca te hotarasti sa o dezmembrezi si faci un pret bun la ele:
- luneta (in caz ca iti mergea dezaburirea)
- oglinda dreapta fata
- parbrizul in caz ca nu a fost avariat ca din poze nu imi dau seama.
- butonul de avarii si de dezaburire ca la ale mele nu se mai vede lumina.
danny_xstyle
deocamdata mai dau decat aeru dp masina care e 200 euro
sau dau toata masina urgent 25 mil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ronin33dan
DAmi si mie te rog ptr ca nu o sa-i duca nimeni lipsa,plasticul dintre scaune,cel care mascheaza oarecum frana de mana si ajunge pana la schimbatorul de viteze. blush.gif

Multam!
puiu82
Nu te supara,dar nu pare foarte avariata,cel putin nu la exterior.
Daca vrei,raspunde-mi la cateva intrebari:
1-E radiata? Nu vad numerele pe masina.....
2-Esti proprietarul din acte?
3-Unde se poate vedea masina?
4-Ce ai lovit? Zici ca ai spart baia de ulei si cutia......
Sincer,nu imi permit sa o cumpar toata si nici nu am unde sa o dezmembrez,insa cateva piese daca sunt bune am nevoie,si mai am cativa prieteni interesati.
Bafta la vanzare!
cosmin_2300
Asa cum a intrebat si puiu82 ... ce ai lovit ? Ca fata e intacta ... ai cazut cu ea de pe pod ( icon_mrgreen.gif ) ?
Un canal ? O bordura ?
danny_xstyle
La munte mi-a derapat intr-un picior de podulet, un fel de bordura inalta si lunga si a spart tot pe dedesubt a impins motoru etc... este avariata in fata subt capota +in interior pe la pedale nu o dau pe piese toata masina 600 euro urgent
Sorin_18
QUOTE(danny_xstyle @ 13 Jan 2009, 20:21)
La munte mi-a derapat intr-un picior de podulet, un fel de bordura inalta si lunga si a spart tot pe dedesubt a impins motoru etc... este avariata in fata subt capota +in interior pe la pedale nu o dau pe piese toata masina 600 euro urgent
*


ambele oglinzi cu cat le dai???daca e nevoie le desfac eu 04.gif tongue.gif
danny_xstyle
nu mai dau piese dupa ea decat aerul
SAPTAMANA ASTA URGENT 500 EURO
danny_xstyle
urgent 20 de mil +acte
lights
Daca o dai pe bucati scoti cel putin dublu! Sper sa te razgandesti si eu am nevoie de piese!
danny_xstyle
500 euro FAST
soulraven
alternatorul si volanul cu capac cu tot ma interseaza si pe mine
danny_xstyle
mai astept sa o dau pe toata

18 Jan 2009, 21:57:
up up up 0768554301
Marty
Cutia e-ntreaga sau e atinsa si ea? Nu de alta da' poate te scap eu de toata masina.
danny_xstyle
din cate am vazut eu s-a spart carcasa de la cutia de viteza si a ramas blocat in a 3 a
Sorin_18
QUOTE(danny_xstyle @ 19 Jan 2009, 14:20)
din cate am vazut eu s-a spart carcasa de la cutia de viteza si a ramas blocat in a 3 a
*


se poate vedea in bucuresti?
danny_xstyle
da in buc zona 13 septembrie
0768554301
500 euro

20 Jan 2009, 20:49:
am vandut`o
ronin33dan
O sa te blesteme baietii care si-au facut visuri desarte !!!!! LolLolLo.gif
lucian mih
pai parca plecai la bunici si stateai 2 zile dry.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.