Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Evo X vs WRX STi 2008
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
Marty
Stefan
exista asigurare pentru masinile lovite de moderatorii dementi?
deconectat
That was f**** close! biggrin.gif

Sugaru 38.gif 38.gif 38.gif
Asi
QUOTE(Stefan @ 26 Nov 2008, 20:14)
exista asigurare pentru masinile lovite de moderatorii dementi?
*



probabil..
Intreaba-l pe Edyy Griffin.. se pricepe radmasa.gif
b76bgaarh
cand o sa stiti sa pilotati macar pe sfert cat el..atunci merita sa il caracterizati in fel si chip...

asta arata ca accidentele se pot intampla si daca esti sofer normal si daca esti pilot de turisme sau fost pilot de monoposturi etc etc etc.......
Bogdy
la limita faza.cred ca nici el nu se astepta sa scape de accident.Oricum Plato e foarte bun ,mult mai bun decat Tiff
vis-a-vis
Bun la ce? nedumerire.gif
Muttley
user posted image zice:

QUOTE(vis-a-vis @ 28 Nov 2008, 14:56)
Bun la ce? nedumerire.gif
*


Sa faca pe machou' pe langa fomei.



hiptnotizat.gif
A l e x
Eu urasc emisiunea 5th gear si prezentatorii ei penibili, dar ca si piloti oamenii sunt mult peste noi, nu inteleg de ce ne obosim sa-i criticam asa aspru ?
vis-a-vis
Eu n-am criticat pe nimeni si prefer ca showul sa fie pe circuit, nu in studio tongue.gif
Eu n-am inteles de ce unul e mai bun ca celalalt, pe ce criteriu?
A l e x
N-am zis de tine, era o generalizare. Romanul, printre multe altele, s-a nascut si pilot...
ThunderRa
Eu unul sunt fan al emisiunilor englezesti cu masini si am ajuns la concluzia ca Plato e celebrul Stig smile.gif
BeciAcustic
din taste toti se dau viteji ... dar pe sosea... as vrea sa va vad pastia care carcotiti de cei doi din filmulet daca puteti sa face-ti macar jumatate de circuit cum l-au facut ei fara sa luati toate gardurile de protectie pe botul masinii.....
Marty
Da' io chiar nu-nteleg cu cine va certati !? Cine dracu' i-a criticat p-aia? nedumerire.gif
driverx
Marty

Stai flexat. Ai si tu probleme cu relantiul?? Asa e BeciAcustic. E mai special el asa. Are o lume a lui unde treburile se percep si se inteleg ... altfel. Mai avem cativa de genu pe aici...mai nou. Primu' care imi vine in minte ar fi soulraven. Sincer, nu stiu de unde apar astia.
vis-a-vis
Si eu daca as avea toate masinile alea pe mana, as putea la un moment dat sa ma dau in spectacol... asa cred eu, din spatele tastelor...
Totusi imparatii giumbuslucurilor pe 4 roti raman cei din autotest.
Bogdy
QUOTE(vis-a-vis @ 28 Nov 2008, 16:56)
Bun la ce? nedumerire.gif
*


la condus
si tiff e foarte bun dar plato e putin peste el(parerea mea )
vis-a-vis
Raportat la ce? Cariera, competitii castigate, diferenta de timp pe turul de circuit? Sau doar e doar asa, o parere personala pur subiectiva?
Bogdy
La competitii nu-i putem compara pentru ca sunt din perioade diferite.nu sunt un impatimit al emisiunii dar din cate curse au facut impreuna plato a cam demonstrat ca se descurca mai bine,chiar daca nu are masina cea mai buna.tiff mi se pare cam arogant,tot timpul isi aroga statutul de cel mai bun,nu ca nu ar fi un pilot foarte bun(as fi foarte multumit sa stiu conduce cel putin pe jumatate cum stie el) dar uneori modestia nu strica.
Oricum nu sunt un fan al niciunuia dintre ei deci nu ma prea intereseaza sa fac o diferentiere concreta intre ei.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.