Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Alarma Logan Easy
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > Car Security - Alarme Auto
madalinchiorpec
Salut.Am un Logan Easy si am alarma montata din fabrica.As vrea sa stiu daca e normal sa se auda asa incet?Mai are cineva alarma montata din fabrica?Se aude foarte incet.L-am intrebat pe mecanic si mi-a spus ca asa se aud astea montate din fabrica,dar cred ca mi-a zis asa doar sa scape de mine ca asa fac nesimtiti astia de la Dacia.
milibey
cred ca alarma pe care ti-au montat-o este una Cobra si are goarna montata in portbagaj. Nu are senzor de soc ci doar senzori volumetrici in interior. In opinia mea este o panarama de alarma, care este si foarte scumpa. Daca ai posibilitatea, inlocuieste-o cat mai urgent. La fel am avut si eu si cand am observat ca nu i se poate face nici un fel de reglaj, ci doar de anunta ca ti-a fost sparta masina, am incercat sa o inlocuiesc. acum am un eaglemaster cl 5100, impreuna cu un senzor de perimetru, de care sunt extrem de multumit. Problema este sa o poti monta fara sa pierzi garantia.bafta
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.