Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Desfasurarea unei campanii
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
Stefan
DiMaggio
Interesant, in Romania nu ar funciona! Eu unul daca as avea Mercedes si vad intr-o zi un pliant pe oglinda cum ca Mertanu meu valoreaza 13 Dacii, m-as bucura, mama lor de saraci, 's cel mai barosan.
Sp!ke
De aia neamtul e neamt, olandezul deshtept si romanul cu buza umflata. Ne umflam in pene ca avem mertzan, dar n-avem bani de carburant, dar avem mertzan... Prefer sa dau 10k euro pe o dacie decat 50k pe un mertzan... de restul imi iau carburant si justific investitia...
vladrehau
sunt curios....de pe mertan tot asa se cojeste vopseaua? sau mai nou sandero e dotata si cu accesoriu ''bidinea+rezerva de vopsea'' in portbagaj? biggrin.gif
AlexV
nu stiu cum e la mertz dar pot sa iti arat niste passaturi de 40k euro cam cu aceeasi problema. dar ce legatura are cu reclama sau cu topicul?

toate ca toate dar nu as putea sa catalogez campania ca fiind inteligenta. probabil idee marca renault romania.
caktuss
e asa de greu de priceput ca unii isi permit merceds, sau rolls, sau aston martin, sau veyron ? si multe altele ?
vladrehau
pai daca compari mere cu pere iti da rezultat prune .....asta e legatura cu topicul !
cum poti sa compari mercedes cu dacia? .....de fapt pe forum dacia reno se poate...am uitat....aici dacia e cea mai buna masina si ieftina... biggrin.gif
vi_escu
Chiar asa. Mai ales cand vine vorba de piese de schimb.
aphophis
QUOTE(vladrehau @ 4 Nov 2008, 08:07)
sunt curios....de pe mertan tot asa se cojeste vopseaua? sau mai nou  sandero e dotata si cu  accesoriu ''bidinea+rezerva de vopsea''  in portbagaj? biggrin.gif
*



daca e data cu vopsea ecologica, da smile.gif de fapt orice masina noua (caci am inteles ca toate trebuie sa fie vopsite cu vopsele ecologice) cu o asemenea vopsea are sanse mari sa termine cu cojituri ale vopselei smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.