Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Logan SUV 4x4
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault Logan
nick58
Are cineva poze cu noul Logan 4x4? blink.gif
rtBK
da, dar le tin pentru mine icon_mrgreen.gif
alindrgn
cica la anu se lanseaza SUV si Logan 2 facut dupa renault laguna...si se baga in optional cutie automata cu 4 trepte pe logan berlina, mcv si sandero
bobo77
Este doar un zvon ca se va lansa la anu, acum si cu criza asta...
andr3y
trebuie lansat nou ... lumea s-a plictisit de logan ...
rtBK
si daca s-au plictisit ce? ... baga un pret de te fac sa uiti ca e model vechi si gata s-a rezolvat.
eduardsebe
Si cateva elemente noi de design...romanu tot roman....cauta calitate buna la pret mic
TAW
QUOTE(eduardsebe @ 13 Jan 2009, 20:08)
Si cateva elemente noi de design...romanu tot roman....cauta calitate buna la pret mic
*



numai romanul??? huh.gif ma rog... asa om fi noi, mai altfel...
gura pacatosului... biggrin.gif
zambiee99
eu nu cred ca va fi un logan 2 smile.gif) dupa laguna 2 ca reno-ul nu e prost sa faca o masina care sa arata bine si sa fie echipat ca lumea ca dupaia nu cumpara nimeni renault.
bobo77
Pai nu va fi, aia este doar o poza modificata, dar un logan 2 va fi.
HL2
Trageti cu ochiul aici la Dacia model 2010. Coupe si SUV.[attachmentid=1627504355]
bobo77
Nimic nou sub soare, pozele au fost puse la sectiunea de stiri a forumului de cind hau...
HL2
Ia vezi bobo77 ca iar e nimic nou sub soare la "Alte discutii > Stiri".
Au aparut din nou "pozele" alea care le-am pus eu mai sus.
La naiba, astia isi bat joc de tine.
Vad ca intre timp le-au si stampilat...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.