Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Elemente fibra safrane
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Safrane,Velsatis,Avantime si Espace
saffrane
poate ma poate ajuta si pe mine cineva cu un nr de telefon sau cu o adresa a unui meserias in ale fibrei de sticla pentru un eleron de luneta la saf-ul meu.... multumesc anticipat. (pentru safranisti care vor eleron spate [portbagaj] va pot da adresa de unde sa luati - 470 lei).
mentionez ca eleronul este copie dupa original in cele mai mici detalii. ph34r.gif wink.gif cool.gif
Bo_
apropo de eleron... eu il am pe cel original, dar l-am pocnit la iesireqa din curte (mi-a inchis vantul una din porti). cum se poate ajunge la suruburile alea magice de il tin fixat pe haion? trebuie data jos masca, presupun, nu?
aly_vo
Se desface acel element din plastic de pe haion(din interior) si se vad piulitele (suruburile) de fixare ale eleronului.
Bo_
merci. banuiam eu, dar fara o trusa de scule calumea... doar la banuit ramaneam.
revin cu detalii dupa ce imi iau trusa de scule smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.