Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Semnale albe
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Modus
spacesky
a gasit cineva de unde se pot cumpara semnale albe??
eduardsebe
Din targ Vitan sau reprezentanta Renault...tu decizi acum cat vrei sa dai pe ele
spacesky
in vitan n'am gasit si e de inteles de ce, doar e un model exclusivist laugh.gif
eduardsebe
Asa e ...eu un model exclusivist...sunt greu de gasit dar incearca si la o reprezentanta,sau la dezmembrari biggrin.gif
spacesky
la reprezentanta inca n-am fost, atasez si o poza cu ele
Modus
Mai, nu mai radeti, Modus chiar este un model foarte exclusivist in Romania, si nu unul care costa sute de mii de euro si in care se plimba fotbalisti sau manelisti.
Asta este unul dintre multele farmece ale Modusului wub.gif
eduardsebe
Ii sta foarte bine biggrin.gif
spacesky
pana acum am gasit doar galbene la 110lei/buc nu am incercat inca la renault si o las ca o ultima solutie, poate intrebati si voi daca intrati in magazine de piese de semnale de modus albe ms
rhadoo1989
a gasit cineva semnale albe pt modus? :-?
spacesky
am gasit intr-un final; originale la renault sunt 150lei/bucata iar cele compatibile sunt 73lei/buc. Pentru cele compatibile iti pot trimite link-ul pe PM daca vrei pentru a nu face reclama
rhadoo1989
ti-as fi recunoscator smile.gif
rhadoo1989
ms mult !
SaBeR
spacesky, poti sa'mi dai un PM cu linku unde ai gasit semnalele albe de modus? PLS
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.