Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: WTF?!
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
DRD
Eu chiar nu inteleg ce ii trecea soferului prin cap !

http://videos.streetfire.net/video/How-to-...ding_190301.htm
StefanT
radmasa.gif Genial
Brabus
hmmm, nu o sa ii fie usor aluia. "assault with deadly weapon" - cam asa o sa fie incadrat la ei si o sa-l usture la dusuri ... biggrin.gif
pit-bull
radmasa.gif poate are cutie automata si a gresit vitezele radmasa.gif
A l e x
Vazusem ceva asemanator, un politist a vrut sa opreasca o masina pentru ca nu-i mergea un stop, ala a fugit, si la sfarsit a oprit masina si a sarit de pe pod de frica, desi nu se alegea decat cu o amenda, in cel mai rau caz, daca nu doar o avertizare...

Evident, tot in America biggrin.gif
Andy_ACS
Poate avea cadavrul in portbagaj smile.gif

Bafta!
DRD
radmasa.gif
AlexV
iar politaiul deja cerea ambulanta. wow.
adip
Pacat ca nu avea tractiune spate ca s-o si taie de acolo smile.gif
argon
pacat ca avea vrei sa zici.
adip
argon, vrei sa zici ca avea tractiune spate? Mie nu mi se pare
R19/16v
N-avea propulsie.
adip
Nu avea fiindca e o Toyota Camry, la care trage doar fata
Asi


acelasi lucru+urmarile
liviu2004
QUOTE(argon @ 30 Oct 2008, 14:07)
pacat ca avea vrei sa zici.
*




In caz de ai privirea slaba te ajut eu: la rotile spate nu vezi decat elemente de suspensie, nu propulsie.
doryna88
Super tare radmasa.gif
vis-a-vis
QUOTE(liviu2004 @ 2 Nov 2008, 12:13)
In caz de ai privirea slaba te ajut eu: la rotile spate nu vezi decat elemente de suspensie, nu propulsie.
*


Poate ca a gresit omu' si a crezut ca ala-i botul masinii... Ce carcotasi mai sunteti cate unii...
cosmin_2300
Eu nu inteleg de ce se auzea asa urat motorul .... dupa ce s-a urcat pe masina a ramas un pic la limitare si apoi "dadea in nas" si motorul tindea sa se opreasca ( parerea mea ) ...
vis-a-vis
Pai uita-te in al doilea filmulet, ca rotile fata s-au ridicat cat sa nu mai aiba tractiune, dar ating solul. Adica au fost in aer pt cateva momente, apoi ating putin asfaltul.
Eu nu inteleg cum de s-a suit pe capota. Ma gandesc ca la un accident din spate, s-ar fi intamplat acelasi lucru, mai ales cand pui frana se lasa botul si se ridica fundul.
cosmin_2300
Asa e vizule ... nu m-am uitat la al 2-lea film tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.