Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vreau sa schimb RCD-ul stock de pe Symbol
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Modificari si imbunatatiri
twisted
In primul rand sa incepu cu inceputul si sa va salut pe toti.

Am luat recent permisul si cumva am reusit de m-am procopsit cu masina din semnatura. Toate bune si frumoase ca si masina mi se pare strictul necesar si chiar foarte potrivita pentru un incepator ca mine, problema apare insa la sistemul audio care mie personal mi se pare cam prostut, ok se aude bine, clar si chiar tare pana la o anumita masura insa e cam mica masura respectiva.

Asa ca am schimbat mai intai boxele fata, pe urma si cele spate, cu niste MTX-uri Thunder Series, desi n-am schimbat si tweeterele ca insemna sa dau jos tot bordul pentru operatia asta lucru care chiar nu aveam chef sa-l fac, calitatea a crescut, dar parca nu e de ajuns inca.

Asa ca m-am decis sa schimb si RCD-ul, am citit tot thread-ul "Cum se conecteaza ...etc" insa sincer tot nu sunt lamurit asa ca cer si eu niste lamuriri mai clare ... mai cam pentru prostuti. Vreau sa pun un Pioneer DEH-P6000UB si vreau sa continui sa folosesc si comenzile pe volan si display-ul.

Ce-mi trebuie sa cumpar ?
Alte sfaturi ?
Relu11
Sfatul meu, daca esti incepator lasa muzica mai incet pana te familiarizezi cu sofatul si cu masina si pe urma poti iti pui si ligheane in masina.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.