Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: o depasire mica
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
andreis
Oare mergea prea tare sau zbura prea jos, asta ca sa paravrazez un banc cu politisti radmasa.gif
sinaxis
ohmy.gif blink.gif rugaciune.gif
AR-18-MOS
popa.gif
V a L y O
Asta care filma avea orgasm deja. radmasa.gif radmasa.gif
stifler_cale
AVION!!
SiloS
Ce amuzant e ala care filmeaza ...
bogdan_90
ala sigur ii facea rodajul post-336-1110552483.gif
Iulikk
QUOTE(V a L y O @ 30 Sep 2008, 15:09)
Asta care filma avea orgasm deja.  radmasa.gif  radmasa.gif
*



Exact acelasi lucru am vrut si eu sa zic radmasa.gif
ag02cws
Iar ma filmeaza lumea pe autostrada tongue.gif
Rafi
QUOTE(ag02cws @ 30 Sep 2008, 19:10)
Iar ma filmeaza lumea pe autostrada tongue.gif
*


testai noua turbina de pe sandel laugh.gif
AR-18-MOS
Oricum a mai fost ...
Rafi
hmm nedumerire.gif nu am vazut
LuluMOB
QUOTE(ag02cws @ 30 Sep 2008, 19:10)
Iar ma filmeaza lumea pe autostrada tongue.gif
*


Minți, era bunică-miu.
Minel
Moahhh , cum a trecut ala ... 173.gif
IRONICK
Asa merge si Loganu' de 1.4mpi dupa cipuire.
TMihai
La deal si cu vant din fata

EDIT : LIMBAJ IRC !!

Am scris cu tz ca sa nu se inteleaga ca dintr-o fata iese un vant. Da' e bine ca esti vigilent wink.gif
nh1980ro
Si daca trecea pe banda 2 fara sa se asigure asta care filmeaza? ..smile.gif
V a L y O
Ar fi experimentat niste senzatii deosebite. tongue.gif
cosmin_2300
Cum "uruia" motorul dupa ce a trecut wub.gif
DRD


90 in treapta 1 sa moara mortu.
play_nickos
asa fuge si masina mea din avatar ...pe loc ...numai la 7000rpm se duce .... iar legat de primu clip ...nu stiu ce sa zic .... ceva OZN ? C6 Z06 Corvette ? si cred ca avea mai mult de 200km/h
R19/16v
Poate pentru ca erau mile nedumerire.gif
Rafi
198mile=318,ceva Km/h blink.gif
nh1980ro
Hai mai, mai era si eroarea de vitezometru..avea si el fro 140km/h... wink.gif
cosmin_2300
Incredibil cum poate sa accelereze masina aia blink.gif wub.gif
Rafi
masini americane ce vrei wub.gif da te rupe in curbe daca nu are ceva sisteme de siguranta
CataT
Daca era la noi pe A2, sigur plecau politaii in urmarirea lui...
nairam
La noi nu prea ai pe unde sa mergi asa pentru ca pana ajunge masina la viteza respectiva se termina autostrada ..... 183.gif sau ma rog ce o fi aia A2 .... sofer7.gif
nh1980ro
Sau deja iei un Tico pe capota.. smile.gif
Rafi
sau cateva sute de mioare blush.gif
shake
plecau cu loganu dupa el daca era la noi RIGHT
A l e x
Plecau... Si il prindeau, pentru ca la noi nu ai pe unde sa merg cu asa o viteza si pana la urma tot ajungi undeva unde poti fi blocat...

Sa nu mai vorbim de Passatul de politie care e putin mai smecher.
BeciAcustic
cel care filma a avut maaaaare noroc..... cand s-a asigurat cerd ca nici nu l-a vazut pala ca vine la ce viteza avea..... te uiti te asiguri nu vezi nimic si intri in depasire si cand ivne unu cu 300 la ora zice ca aaa eu aveam prioritate ... ce prostie.....
C@talin
QUOTE(IRONICK @ 1 Oct 2008, 10:01)
Asa merge si Loganu' de 1.4mpi dupa cipuire.
*


radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif nu mai le zice sau tu ai firma de cip tiuning si faci reclama unsure.gif unsure.gif
St
QUOTE(BeciAcustic @ 23 Oct 2008, 10:26)
cel care filma a avut maaaaare noroc..... cand s-a asigurat cerd ca nici nu l-a vazut pala ca vine la ce viteza avea..... te uiti te asiguri nu vezi nimic si intri in depasire si cand ivne unu cu 300 la ora zice ca aaa eu aveam prioritate ... ce prostie.....
*



Pai dupa un impact al vitezele astea crezi ca mai traieste vreunu ca sa zica ca a avut prioritate?
BeciAcustic
QUOTE(St @ 25 Oct 2008, 10:59)
Pai dupa un impact al vitezele astea crezi ca mai traieste vreunu ca sa zica ca a avut prioritate?
*




Cu siguranta NU dar vorbind asa.....sunt cazuri in care mai si scapa persoanele .... si vine vorba de prioritate.....
bendix
masinile astea de viteza (inclusiv Corvette Z06) au fost realizate pentru Romania. Cica nu se mai simt gropile peste 300 pe ora, ca oricum zbori peste ele laugh.gif
Executron
Mmmmm... Filmulete ca acestea imi cresc frica care o am permanent cand merg pe banda 2. Incerc cat mai rpd sa intru pe banda 1 tocmai din motive d-astea..
bogdan_90
QUOTE(Executron @ 27 Oct 2008, 00:46)
Mmmmm... Filmulete ca acestea imi cresc frica care o am permanent cand merg pe banda 2. Incerc cat mai rpd sa intru pe banda 1 tocmai din motive d-astea..
*


hai sa fin seriosi unde sa prinzi viteza asta
ag02cws
Noaptea pe A2.
aphophis
QUOTE(Executron @ 26 Oct 2008, 23:46)
Mmmmm... Filmulete ca acestea imi cresc frica care o am permanent cand merg pe banda 2. Incerc cat mai rpd sa intru pe banda 1 tocmai din motive d-astea..
*



corect. cum dracu sa te asiguri ca nu vine asa ceva?
Executron
QUOTE(bogdan_90 @ 26 Oct 2008, 23:50)
hai sa fin seriosi unde sa prinzi viteza asta
*



cu 230-240 se merge frecvent. Stiu multi care merg cu viteze d-astea. Eu daca merg cu max 120 (depasesc vreun junghi care merge cu 60 ceva..) pe autostrada iti dai seama ca daca vine bolidu ma omoara...

bendix
Asigurarea pe autostrada cand depasesti si mai ales cand o faci pe banda de langa ax, se face prin intoarcerea capului. De multe ori, ceea ce vezi in oglinda nu e suficient.
Am vazut pe Discovery un documentar despre Autobahn-ul german. Si acolo recomandau acelasi lucru, intoarcerea capului peste umar (in stanga) inainte de depasire. Acum vad si eu de ce e asa de important. La 320 km/h masina face un kilometru in 11,25 secunde !
cmandrei
QUOTE(V a L y O @ 30 Sep 2008, 14:09)
Asta care filma avea orgasm deja.  radmasa.gif  radmasa.gif
*



dar cu intarziere radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
EinarN
Poti prinde viteza lejer pe tronson scurt daca-i mai dai si NOS.
Nu stiu cum e în RO dar aici..............noaptea.....................pe A3........... wacko.gif
cristi87
referitor la al 2-lea clip.....hai cu vartejul in rezervorr........
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.