Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] logan 1.8 8V 2005
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adrloc
Se vinde logan 1.4 mpi albastru marin din mai 2005. Masina e in perfecta stare de functionare accept orice verificare oriunde are 67000 km la bord. modelul e preferance . In afara de de echparea standard nu i-am pus decat calculator de bord si butoane cu impuls. masina a efectuat revizia de 60.000 km la 65.000 de km la dacoserv militari. In plus de revizie a schimbat si poma de apa. A fost tinuta din scurt si numai la service dacia. am un maldar de facturi. Acum doua saptamani(nu stiam ca o vand) i-am pus caucuicuri michelin energy saver de la dealer michelin(am factura si garantia pt caucuiucuri) rezerva e nefolosita montana. A intrat in programul de ceara si aparatori sau cum s-or numi semicercurile alea si ieri am fost cu ea si la mioveni unde nu stiu ce naiba a mai rectificat pe la vopsea. ce s -amai spun? . Am mai schimbat la ea 2 rulmenti 1stanga fata si 1dreapta spate. inca o pompa de apa la 15.000 km pe garantie. A fost julita la usa in 2005 dar s-a reparat la service dacia cobalcescu . o vand ca vreau sa imi iau un logan cu aer conditionat din ala restilizat. o dau cu 4200 negociabil putin. Oricum nu las mult la pret pt ca masina e perfecta si mi s-a oferit un pret bunicel si la dacoserv si au spus aia ca intr-o ora ma rezolva cu actele si imi dau si banii de avans pt una noua.
Alexu7
cat ti-au oferit? 3500?
altfel nu mai pierdeai vremea pe aici cu 4200.
adrloc
mi-au oferit 3700 ca sa stai linistit si nu pierd nici o vreme ca oricum cittesc pe aici.deci acum ca te-ai linistit cu pretul oferit de ei ma intelegi de ce scriu aici. Daca o fi sa iau cat am cerut bine daca nu asta e ca nu ma opresc acum sa achizitionez o masina noua pt 2 sau 3 sute de euro
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.