Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Audi RS6 Avant vs. Dacia Logan MCV
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
Stefan



Nu inteleg nimic din ce zice nenea asta, dar oricum - RS6 vs. MCV - this is sick. You are sick, you crazy germans.

LE: BTW - in clipul 2 - Erdinger ... pentru cunoscatori wink.gif
aphophis
lol si se zicea ca proprietarii de logan vin cu asemenea idei cretine laugh.gif oricum is curios de ce au facut acest lucru (adica ce au vrut sa scoata in evidenta) si daca la sfarsit trag concluzia magica: nu cumparati logan cumparati audi rs6 sh laugh.gif
ngttrr
si totusi castigatoare a iesit Dacia.... biggrin.gif
andreis
Bun, si data viitoare o sa faca un test dintre un M5 cu noua Dacia Logan berlina restilizata biggrin.gif
Mi se pare penibil testul, cum poti sa compari un RS6 cu un Logan MCV? Un M5 Touring cu un RS6 Touring e un test, asta e bataie de joc.
Hai sa comparam un monstru de N sute de cai si 4X4 cu un 1.5 dci, un interior de piele si crom, cu unul de plastic. Ca incap nu stiu cate lazi de bere si de suc... daca vreau sa car, imi cumpar dubita si car bere pana intru sub masa.

Test cretin, fara rost. Ce a vrut sa arate?
Brabus
QUOTE(andreis @ 20 Sep 2008, 06:27)
Bun, si data viitoare o sa faca un test dintre un M5 cu noua Dacia Logan berlina restilizata  biggrin.gif
Mi se pare penibil testul, cum poti sa compari un RS6 cu un Logan MCV? Un M5 Touring cu un RS6 Touring e un test, asta e bataie de joc.
Hai sa comparam un monstru de N sute de cai si 4X4 cu un 1.5 dci, un interior de piele si crom, cu unul de plastic. Ca incap nu stiu cate lazi de bere si de suc... daca vreau sa car, imi cumpar dubita si car bere pana intru sub masa. 

Test cretin, fara rost. Ce a vrut sa arate?
*



de ce zici asta? astfel de teste se fac destul de des, daca le poti numi teste. ca nemtii sint mai dusi de-acasa o stim cu totii. personal le-as baga ceva in gura si lor si adac-ului lor.
dar sa nu deviem de la post-ul asta. cum spuneam, astfel de teste se mai fac (nissan patrol vs fiat panda, etc) si ceea ce vor ele sa arate e ca iti faci treaba la fel de bine si cu ceva mai ieftin si mai slab. chiar zice , ca locul rs-ului e pe circuit.
oricum concluzia a fost ca dacia a facut o impresie placuta.
off-topic: ma distreaza oricum faptul ca aproape toata lumea arunca cu gunoi in logan (si straini si ce e mai grav si romani) dar dacia exporta in draci. BRAVO!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.