Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sezonul de reduceri (dinainte de Craciun)
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri
hash
Salut,

Mai vreau sa ma plimb inspre vest (deh, microbul) in noiembrie-decembrie, si pentru niscaiva cumparaturi. Unde si cand sunt sezoanele de reduceri, asa, din ce cunoasteti? Mi-as rezerva din vreme hoteluri.

Ah, si cam la ce marfuri se fac reduceri, ca de exemplu nu m-as duce la Pandorf sa-mi iau un tricou de firma de 50 de euro redus la 30 ..

Budapesta, Pandorf, Viena, Munchen .. (magazine, strazi, link-uri ..)
AlexC
Pe 16 octombrie am in plan sa merg la Parndorf, va povestesc atunci ce gasesc.

Din cate stiu insa reducerile mari se gasesc numai in august si in ianuarie, indiferent de locatie sau tara. Ca la noi oricand sunt mai scumpe ca in afara e altceva, insa depinde ce vrei sa cumperi si cat, ca sa merite o excursie de 2000km.
Mutzunache
Merita sa pleci dupa reduceri, in ianuarie. Eu atunci ma duc, este ultima reducere aplicata..
dumid
O sa revin si eu cu impresii de la Parndorf si SCS tot in Octombrie. Merg spre Belgia&Olanda si evident ne oprim la intoarcere in Austria.
cristyyy2003
Iti recomand sa arunci un ochi si aici.

AL
reducerile in Austria incep a doua zi dupa craciun!!!.. si tin pana la finalul lunii ianuarie cand ating cotele maxime... dar produsele cu adevarat interesante nu prea rezista pana atunci.

noi am fost acum 2 ani incepand cu 26 (prima zi lucratoare dupa craciun) si pana pe 29... a fost ok... dar daca ne-am fi dus dupa revelion, am fi prins reduceri mai consistente (%)
sandman_
Un program al reducerilor de la centrul comercial Parndorf, Austria, gasiti aici . Din pacate, doar in germana.
Gorbaciov
Multumim lui Sandman pentru info. Si un pic de ajutor: Acum si cu traducere
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.