Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: suport de numar iluminat
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Modificari si imbunatatiri
turbodxman
Salut !


Sunt interesat de un suport de numar (de inmatriculare) - pentru numerele noastre - RO nu tip state (dreptunghiular) iluminat.
Am vazut pe o masina la noi (in poza).
Daca stie cineva unde se vand rog sa imi spuna.


Numai bine !
gotty
ai grija ca e un pic ilegal....

il poti confectiona din neon....
Solon
Mie mi se pare o mare tiganie!
M i h a i
Sunt multi adepti...nu este nici legal si o sa te opreasca politia mereu..Bine am vazut mai mult in zonele rurale treaba asta unde politistul nu stie legile si i se pare ''cul'' treaba asta...probabil ca de aceea am vazut numai pe acolo..

Am vazut in vitan de vanzare...
Adrian00
Ai grija cu nenea garcea daca iti pui un altfel de suport.

De ce nu iti pui suport cromat si becurile care lumineaza numarul ti le schimbi si-ti pui albastre?Arata seara mult mai fain asa!
adrian mgn
turbodxman ... referitor la acel suport de numar vreau sa-ti spun ca gusturile nu se discuta si daca tie iti place ... asta e.Insa nu cred ca tot ceea ce ne incanta ochiul ar trebui neaparat si pus pe o masina - cel putin pe una de strada , ca pe una de show e altceva.Asta pe de-o parte ca pe de alta te-as ruga sa te gandesti putin la ceilalti participanti la trafic ... mai ales seara...si referitor la asta eu unul desi conduc de ceva vreme nu am reusit sa ma obisnuiesc cu becurile acelea albastre de la sprituitoarele de parbriz pozitii sau oglinda retrovizoare,xenoane si faruri ceata aiurea montate si altele...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.