Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA] zugrav de incredere
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
ciobicam
Am gasit pe internet multe topicuri cu persoane care cauta meseriasi pt renovarea apartamentelor sau caselor . Eu cunosc un super meserias care a lucrat pt mine si pt alte cunostinte care face absolut orice la nivel maxim.el sa ocupat de la demolarea peretilor de glet vopsea instalatia electrica sanitara gresie faianta parchet etc .lucreaza foarte curat si ingrijit.la pret , pt 3 camere mia luat 2000 euro dar am fost extrem de multumit pt k eu miam vazut de serviciu si treceam o data la 2-3 zile pe la el cu toate ca stateam 2 etaje mai jos la parinti chiar nu afost nevoie .pt cine e curios il invit sa vada ap. pe uranus. il recomand din toata inima.pt cine vrea elibereza si chitante pt ca este autorizat .Eu va pot lasa nr lui de telefon : 0722635818 (este cu aceptul lui)
autom
QUOTE(ciobicam @ 4 Sep 2008, 18:23)
......... instalatia electrica ..................



post-336-1110552475.gif post-336-1110552475.gif post-336-1110552475.gif MA indoiesc ca este autorizat pentru asa ceva.......
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.