Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vreau sa pot baga line-in/stick fara modulator FM!
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Modificari si imbunatatiri
megane85cp
Salut.

Imi place cum se aude sistemu audio de la megane2, dar as vrea sa bag muzica de pe line-in sau memory stick, de preferinta cu comanda pe volan. Mi-am luat un modulator fm cu 60 ron, dar se aude dubios (infundat) + ca in bucuresti, fiind multe frecvente de radio, in multe locuri interfereaza. Ce mi-as putea monta pe masina pentru a avea line in/memory stick eventual cu control pe volan + sa NU pierd garantie renault? (eventual si preturi)

Multumesc frumos anticipat
RoboCoop
in primul rand ce sistem audio ai pe masina?
megane85cp
Radio cu mono CD 4X15W RDS codat, cu afisaj separat si satelit de comanda la volan
megane85cp
Pierd garantia?

PS: luat de la serus
mafone
Eu m-am programat pentru Audio Conection Box pentru marti, intra si iPOD si USB la CD-playerul masinii, si e si montat la rino, deci nu pierzi garantia. Acum sa vad la cat o sa ma duca in total....
ALEX_TUSA
sa ne zici te rog la cat se ridica operatia smile.gif
Ryk
pt. acest lucru va mai recomand ceva: carkit cu bluetooth. E bun pt. vorbit la telefon dar si pt. ascultat muzica dupa telefon smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.