Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Problema N80 - Recomandare Service GSM
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > GSM Zone
hitman1234
Salut,

Va rog da-ti-mi cateva recomandari de service-uri GSM, in afare de NOKIA si GERMANOS la care am apelat deja, am o problema cu un n80, dupa ce i-am schimbat banda de alimentare de la placa de baza la ecran la nokia romania, a inceput sa se incalzeasca si bateria tinea doar cateva ore..l-am dus inapoi si mi-au zis ca nush ce cip s-a ars si ca nu se mai poate repara..am refuzat sa cred asta, l-am internat in alt service unde s-a remediat problema asta, insa acum ramane ecranul alb desi intra in meniu samd..astia de la nokia nu mai vor sa-l ia inapoi insa mi-au zis ca trebuie sa schimb 2 cipuri care costa cam un milion, l-am dus la germanos pt asta insa aia cred ca nici nu l-au deschis au dat reject instant. mad.gif .astept recomandarile si sfaturile voastre
gotty
din ce descrii tu ar fi folia....da mi un pm si ti recomand niste baieti care stiu cu ce se mananca gsm-ul...
Andrul
Am un sfat catre cei care tin la telefoanele lor.

Cand trimiteti un telefon in service asigurati-va ca se noteaza undeva starea acestuia (nezgariat, nelovit etc). Astazi am avut surprinderea sa imi ridic telefonul cu o zgarietura adanca de la Vodafone dupa ce a stat in service la Regenersis. Cei de la service s-au acoperit cu scuza ca telefonul era deja zgariat, desi la predare de catre mine era impecabil.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.