Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] daewoo cielo 2005
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cata_28
Se vinde masina din titlu un DAEWOO CIELO !!!
-an fab. 2005
-nr.km. 35600
-motor 1500 cmc
-consum mediu 8l/100km
Dotari
-servo
-jante aliaj 14
-cauciucuri Matador 185/65/R14 noi 4 buc
-+cele originale 185/60/R14 ca noi si alea 5 buc
-huse
-mp3+boxe
-jaluzele luneta
-alarma+inchidere centralizata
-aparatori noroi fata-spate
-proiectoare ceata
Aspect interior exterior ingrijit !!!
Masina este a unui vecin eu doar postez anuntul !!!!
Persoana de contact D-nul Petre TEL 0724358851 sau 0730027255
pret 6700 NEGOCIABIL !!!
cata_28
Up !! foarte negociabil !! biggrin.gif
cata_28
up up !!!
cata_28
anuntul este valabil !!!
up up up !!!
qwersat
6700 de ce?
bossake
RON ?
cata_28
chestia cu ,,pensionarul,, se poate verifica cu acte iar pretul se negociaza !!! Ce sa va spun omul lasa la bani dar tre sa negociezi cu el !!! nu poti cere exact suma pe care o doresti ,persoana a cerut mai mult ca sa aiba de unde scadea !!! sunati la nr de telefon si o sa va convinge-ti o sa vedeti ca este pensionar nici nu aude prea bine !!!
eu doar il ajut sa isi vinda masina !!! rolleyes.gif
Manuel
Care e ultimul pret?
Valerika_str
Ma dar ce aveti ma cu saracu pensionar? poate s-a pensionat de tanar!Spune-ne tata tu e domnu pensionar primul proprietar sau nu?
cata_28
ce rautaciosi puteti fi !!! biggrin.gif adevarul ca am ris cu lacrimi cind am citit ce ati scris (bisnitari) da sunati frate sa va convingeti ,din cite stiu eu omul zicea ca ar vrea cam 5900 E dar ca sa ajunga la banii astia nu putea cere 5950 !!!
sunati si vb cu el eu mai mult nu va pot ajuta ,cit despre loc. unde este inscrisa masina am vazut si eu ca este de TR dar omul sta in bucuresti sunt 2 nr de tel acolo unul al batrinului si celalalt a lui nevastasa !!!
in una din poze se vede proprietaru ARE ALA FATA DE BISNITAR !!!!
bossake
Bafta la vanzare smile.gif. Nu de alta dar o sa aiba nevoie de bafta sa o vanda la banii astia smile.gif
cata_28
vindut !!!se poate inchide multumesc !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.