Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: cel mai ..... twingo
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Twingo
catalincre
poate facem cumva sa facem o competitie pentru cel mai ...... twingo. in loc de ..... puteti veni cu idei. cine submite? va fi si un motiv de intalnire.
renotgo
Nu-i rea ideea ... smile.gif
psymax
idei nush... dar la intalnire ma bag ... in bucuresti sa fie:p

ATENTIE: limbajul de tip irc ... sh tz k ... este interzis prin regulament
j.d
Nu stiu de ce, insa in ultima perioada imi place foarte mult Twingoooooo (si nu ma refer la cel nou), desi intainte nu eram deloc incantat cand vedeam unul pe strada....si cativa dintre membrii cu Twingo de aici stiu la ce ma refer...poate ca aceasta schimbare vine si in urma design-ului nou adoptat de producatorii auto in ultima perioada pentru masini mini...mi se pare ca Twingooooo pare mai mult decat o adunatura de suruburi si metal unite intr-o oarecare fabrica...pare a fi o masina cu personalitate care stie sa-si rasfete soferul cu o doza de fun destul de bogata...nu stiu...cel putin asa vad eu acum aceasta masina...
Daca va hotarati sa faceti vreun concurs, eu as vrea sa fac parte din juriu. smile.gif
K-PAX
De intalnire se tot vorbeste ceva timp... acum imediat trece "vacanta" si nu am facut nimic... eu zic ca mai este inca timp de o intrunire... undeva la munte...si drum bun...
si acolo ne putem da mari cu ce masini avem... toate sunt frumoase si au cateceva special....tongue.gif
catalincre
j.d dupa semnatura se vede ca te pricepi la ce poti pune pe o masina asa ca vei fi presedinte de juriu si nu numai pentru asta dar si pentru descrierea obiectiva facuta masinii noastre comune. cine este pentru? pentru inceput propun intocmirea unei liste cu participanti si o lista cu propuneri de locatie si data. sa deschida careva un topic nou cu listele astea, un moderator participant sau presedintele juriului. hai fratilor sa ne adunam ca de lumea virtuala avem timp la iarna.
Kostyn Twingo
salutare frati twingari, cred ca de un an si ceva se tot vorbeste de o mare intalneala intre bubulici, dar ceva concret .... nimic.Eu am sa propun din nou si pentru ultima oara sa vad cine se incumeta de data asta.Propun la un munte, ex. Busteni, iar perioada sa fie sfarsitul lui septembrie inceputul lui octombrie, ori mult mai devreme ... veniti cu pareri si idei.
renotgo
Si se facu liniste...!
gotty
QUOTE(Kostyn Twingo @ 10 Sep 2008, 07:58)
salutare frati twingari, cred ca de un an si ceva se tot vorbeste de o mare intalneala intre bubulici, dar ceva concret .... nimic.Eu am sa propun din nou si pentru ultima oara sa vad cine se incumeta de data asta.Propun la un munte, ex. Busteni, iar perioada sa fie sfarsitul lui septembrie inceputul lui octombrie, ori mult mai devreme ... veniti cu pareri si idei.
*



In ultimul week end din septembrie se organizeaza intalnirea nationala reno.ro,deci puteti sa va folositi de ocazia asta....
BeastTwingo
QUOTE(gotty @ 11 Sep 2008, 10:37)
In ultimul week end din septembrie se organizeaza intalnirea nationala reno.ro,deci puteti sa va folositi de ocazia asta....
*





si stii cumva unde se organizeaza intalnirea ? este pe mai multe judete ? ... eu sunt din sibiu si stau in cj ,,, la faculta...

ceva indicii ?
brasil
dragilor, mie mi-ar placea sa nevedem cu totii dar am programare sa-mi nasca nevasta asa ca nu cred ca ma pot vedea cu voi in ultimul we din sept
astept alte propuneri...
caktuss
... daca te uiti pe topicul de intalniri radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.