Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] doua notebook-uri
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Mihai60
Vand :

1. Asus eeePc 701 4gb SSD ( ROZ - PINK ) 7" - este modelul fara camera web. Fara capac pe spatele lui pentru schimbarea memoriei. ESTE MODIFICAT. Are un HUB USB in interior. La acel HUB am atasat un Stick Corsair de 16GB si un adaptor Bluetooth. Memoria a fost schimbata din 512mb in 1gb. Mai are un port USB liber. La acel port usb se mai poate atasa un stick sau un device USB. Este perfect functional. Nu are bube. Normal ca dupa ce a fost modificat garantia nu mai exista. Pret acum in magazin ~ 800 RON cu 512mb. Cumparat de mine acum doua luni de la :
http://www.cel.ro/laptop-notebook/notebook...b-512mb-pink-l/
Pret cerut 700 RON. Se poate face orice test.

2. IBM T42P. Pentru cunoscatori !!! Procesor Dothan 1.7Ghz, 2mb cache, Video ATI 128mb Fire-Gl dedicati, 1gb RAM, ecran 14", 1024x768, 250GB HDD WD !!!,
DVD-R , bateria 10% consumata, incarcator. Carcasa magneziu normal ca este intreaga, nu este spart, pete pe ecran, .....
http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss...ocid=MIGR-57838
Pret cerut 1300 RON. Se poate face orice test. Normal ca nu am garantie.

Le dau pentru ca nu mai am nevoie de ele si stau degeaba. Am altele.
Sunt din Bucuresti.
Nu trimit prin posta.
Attachment trei poze cu Asus si una cu T42P

Mihai
adnan
salut
ofer 500 ron cash pt asus eepc
Mihai60
Sal
Pot sa mai las dar nici chiar asa.
Doar Voyager-ul este 200RON.
Mai este BT, HUB-ul USB, mem

Mihai

In attach. port liber USB
catala2k
cate kg are ibm-ul?
R19/16v
Putin sub 2.5.
Mihai60
Pe site-ul IBM ( link ) pus mai sus, 2.2kg

Mihai
Mihai60
Eu am cerut o suma. mad.gif
Acum astept poate vrea cineva sa le ia pe ambele.
Reducere. ohmy.gif zic eu destul de mare. Poate scad 300 RON ( total ). Poate ....
Spune-ti voi cat oferiti pe ele. excl.gif

Mihai
Mihai60
Se poate inchide.

Multumesc

Mihai
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.