Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia SupeRNova
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Costi.88
[VAND] Dacia SupeRNova
- Primul Proprietar
- An fabricatie: 2001
- Pachet Rapsodie (bare vopsite in culoarea caroseriei, eleron, proiectoare de ceata)
- Vopsea metalizata
- Rulaj: 41000 km reali
- Motor 1390 cmc, putere: 55kw/75 cp
- Radio casetofon Sony 4x45W, boxe Blaupunkt
- Inchidere centralizata
- Consum mixt: 5,5 – 6 litri/100 km.
- Multiple imbunatatiri ( usi izolate fonic cu folie PEE de 2mm in 3 straturi, podea izolata cu folie PEE de 2 mm in 4 straturi pusa sub covor, cui de SLZ la hayon acesta nu mai scartaie, deschidere hayon de la buton din interior, semnalizatoare de aripa de SLZ, garnitura in profil P pusa intre usile fata si caroserie care impiedica curentii de aer sa treaca aproape de chedere; acestea reduc zgomotele provocate de curentii aerodinamici)
- ITP valabil pana la 10.2009
- Istoric de service complet
- Pret: 3100 Euro negociabil

ACCEPT ORICE TEST!

Telefon: 0723055454

Costi.88
UP

8 Aug 2008, 21:58:
Pret 3075 Euro negociabil...
Masina este impecabila smile.gif
soulraven
de unde esti?ca nr. mi-se pare foarte cunoscut......eu sunt din campulung....
Costi.88
UP

10 Aug 2008, 18:02:
Sunt din Pitesti. Daca esti interesat lasa-mi un PM sau suna-ma si discutam smile.gif. Pretul este negociabil.

10 Aug 2008, 18:07:
Am uitat sa spun. Odata cu masina mai ofer si urmatoarele: placheta de portbagaj originala ( actuala are difuzoarele montate in ea, iar originala nu are), un gmv cu carcasa si termostat, covoarele originale ale masinii care sunt imaculate, nefolosite (acum are covoare de Cielo care sunt cam uzate), stopurile originale (dupa cum se vede in poza actualele au sticla in 2 culori) si 2 cauciucuri de iarna Goodyear cu jantele lor proprii (13 inchi).
Costi.88
UP
Costi.88
S-a vandut biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.