Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Carub
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > Car Security - Alarme Auto
Învățătorul
Salut tuturor!
Am citit cred aproape toate comentariile vostre cautand un raspuns la problema mea. N-am gasit nici unul.
Am instalata pe Logan o alarma Carub care functioneaza perfect deocamdata, dar nu am gasit nicaieri modul in care se programeaza. Singurul lucru care ma deranjeaza la ea si pe care as vrea sa-l reprogramez este faptul ca atunci cand este armata si deschid vreo usa din fata sau capota de la portbagaj clipesc semnalizarile cam 1 minut. Cartea are schema de instalare dupa care mi-au montat alarma la reprezentata Dacia la Botosani (Xandor), dar modul de programare e in limba turca si nu il inteleg. Cine mai are asa o alarma si cunoaste modul de programare?
adumitrachy
Ai mai reusit sa faci rost de manual?
john reno
Salut Invatatorule.am cumparat si eu o alarma+inchidere carub.Tu o mai ai pe masina??
loosh
Rog daca are cineva o schita , carte tehnica tradusa, sau macar in engleza pentru montaj alarma CARUB 3806 (BR0010859). MULTUMESC
A mea are doar instructiuni in turca.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.