Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Alba Iulia
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2
Adrian00
Am tot vazut intalniri in diferite orase ale membrilor forumului reno dar in Alba Iulia vad ca nu zice nimeni nimic.Chiar nu mai este cineva din acest oras pe forum?
Hai sa ne strangem cativa sa mai schimbam cateva vorbe.Ce ziceti?
Adrian00
Nu e chiar nimeni? nedumerire.gif
Kr3atorU
Salut, nu m-am uitat de multa vreme pe aici.
Io is din Alba Iulia. Mai stiu un tip din Aiud sau Teius, nu mai tin minte exact de unde e. Are o Laguna.
Da PM si la mine cand vrei sa mai zici ceva catre astia de prin AB biggrin.gif
Adrian00
Aramiso,te astept cu vreo propunere evil5.gif sa vedem,facem ceva?!
Kr3atorU
Albaiulieni, mai lasati si voi pe aici id-uri de yahoo!!!
Poare reusim sa ne grouphug.gif si noi
Adrian00
Nu numai albaiulieni ci din tot judetul.Nu mai este nimeni din Sebes,Cugir,Teius,Aiud,Turda,Zlatna,s.a.m.d pe acest forum?Nu a venit "mosul"cu netul pe la voi?
cj98czh
Daca aveti timp va asteptam maine la Cluj. Detalii gasiti pe topicul dedicat.

vrem sa facem o cursa de carturi... biggrin.gif
Kr3atorU
Hai sa ne intalnim si noi vineri 18.07.2008
Propuneti un loc de intalnire (in jud Alba), iar ora sa fie dupa 18:00.

LE: In mijlocul saptamanii??? puteati si voi sa o faceti de vineri pana duminica.
cj98czh
In weekend cam toti suntem plecati si de aceea preferam in timpul saptamanii..
Adrian00
Multumim de invitatie,dar o sa facem noi la Alba o miniintalnire,ca nu sintem asa multi si totusi in mijlocul saptamanii v-ati gasit si voi,e cam nasol... blush.gif
Kr3atorU eu zic ca e bine in Alba Iulia si un loc de intalnire,sa ma gandesc.. nedumerire.gif tongue.gif
aramiso
smile.gif Salutari AdrianOO,Kr3atorU si tuturor celorlalti!E foarte bine la Alba Iulia,dar nu cred ca voi putea in 18 iulie:e Tirgul de la Gaina si 90% ca voi fi acolo, la solicitarea de relaxare a prietenei,care miine are examenul de titularizare!Eu miine voi fi deci la Alba Iulia, ocazie cu care-i voi vizita si pe cei de la Reprezentana.(Mi-a aparut o noua urma de 1mm,ca o sifonare,pe minerul interior sting ,si de data asta nu cred ca vor mai putea spune ca este din cauza mea;se vede clar ca e adunata vopseaua ca la exfoliere)Si as mai avea si o propunere.Hai sa mai investigam,sa nu ne grabim,sa ne gasim mai multi din Alba si pe urma sa ne punem de acord cu ziua si ora intilnirii. smile.gif
Adrian00
Aramiso,am deschis topicul de aproape o luna si vad ca numai noi trei am dat pe aici.Cum zici tu,poate cu timpul mai strangem cativa membri;nu stiu ce sa zic cu propunerea ta de a mai sta putin dry.gif




Kr3atorU, tu ce zici?
Kr3atorU
Ramane pe 25.07.2008
Ora ramane sa o stabilim intre timp.
Care mai sunt de prin Alba, si vor sa vina, sunt bineveniti.
Adrian00
Salutare!Ok,data ramane cea stabilita aseara:25.07.2008! coolspeak.gif
Adrian00
Kr3atorU,nu s-a putut ieri,ramane pe astazi la ora 18 in parcare la Penny Market,nu?
Kr3atorU
OK, astazi la penny. wink.gif

26 Jul 2008, 22:02:
Un inceput timid, dar este un inceput biggrin.gif
[attachmentid=1627462399][attachmentid=1627462398][attachmentid=1627462397][atta
chmentid=1627462396][attachmentid=1627462395][attachmentid=1627462394][attachmen
tid=1627462393]
Adrian00
Asa e Kr3atorUle tongue.gif ,un inceput mai timid...Superfaina intalnire,discutii pe diverse teme,mai o inghetata biggrin.gif ,schimburi de numere de tel si altele.Ramane sa ne intalnim si de aici inainte si sper saptamana viitoare sa fim 3 04.gif
mihai_dorin
Interesant acel Full Time 4WD. smile.gif Asta ca sa se sperie cei cu Q7 ? tongue.gif
Adrian00
Da,exact,vezi ca stii,cum de ti-ai dat seama?
Adrian00
Kr3atorU,tot la Penny Market vineri,nu?Pe la ora 19 e k?

P.S.Aramiso,ne onorezi si u cu prezenta?
Kr3atorU
OK, parcare Penny, vineri, 01/08/2008 ora 19:00 grouphug.gif
aramiso
Salut baieti!Am ajuns si eu in sfirsit pe aici!Faine poze v-ati facut!Am luat nota de urmatoarea intilnire de vineri,1 august, ora 19.Dati-mi totusi un indiciu pe unde vine parcarea asta,ca din poze nu-mi dau seama.

31 Jul 2008, 13:47:
E linga gara cumva?
smile.gif
Adrian00
QUOTE(aramiso @ 31 Jul 2008, 14:43)

<span class='edit'>31 Jul 2008, 13:47:</span>
E linga gara cumva?
smile.gif
*


Da,fix langa gara e Penny Market
aramiso
Adaug si eu un MESAJ DEOSEBIT DE IMPORTANT PENTRU TARA!! (pe principiul "nu te-ntreba ce poate face tara pentru tine,gindeste-te ce poti face tu pentru ea!"...) : oameni buni! , care mai sinteti din judetul ALBA posesori de Renault ,dati un semn de viata!,in scopul de-a reusi sa ne organizam intr-un grup de interese comune !!
Adrian00
Sint multi care sint posesori de reno dar nu cunosc acest site(forum).Poate daca vad la noi stickerele lipite pe luneta(o sa-ti dea maine Kr3atorU si tie unul Aramiso)o sa intre si o sa vada despre ce e vb.Dar asa e romanasul:intra si cauta pe google numai cand ii apare o problema la masina si atunci fi sigur ca o sa-i apara si adresa reno.ro pe acolo.
Adrian00
Kr3atorU,o poveste ceva sambata?Sau pleci sofer1.gif in concediu?
Kr3atorU
Merge sambata. sofer7.gif
In concediu sofer6.gif de marti sau miercuri.
Adrian00
Kr3atorU,maine pe la 18 e ok in parcarea aceea de la Hotel Cetate?Mi se pare mai fain acolo biggrin.gif
Kr3atorU
OK, langa Hotel Cetate grouphug.gif
Adrian00
S-a mai dus o intalnire,s-au mai dus si niste pungi de seminte si s-au facut si cateva poze
Adrian00
Kr3atorU,concediu placut,drum bun si ne intalnim la o bere cheers.gif cand te intorci.Numai bine!!!
Kr3atorU
Pe cand o noua intalnire?
Vineri 05.09.08 sau sambata 06.09.08 se mai pune de o intalnire?
Adrian00
Sapatamana viitoare lucrez de dupamasa si cel mai ok cred ca e sambata 06.09! cheers.gif
Kr3atorU
OK, sambata sa fie grouphug.gif
Adrian00
Pe la ora 18 e ok?Langa Hotel Cetate in parcare?
Kr3atorU
Adi, ai PM.
Adrian00
O intalnire frumosa ieri!

nono.gif discutat de masini,doar am reparat doua calculatoare biggrin.gif .

Kr3atorU,saptamana viitoare fac cinste cu o ciorba de burta 04.gif
Kr3atorU
Reparam aproape tot ce se poate baga in priza icon_mrgreen.gif
Adrian00
wub.gif
Adrian00
Sambata....o noua intalnire? 04.gif
Kr3atorU
Normal cheers.gif
Adrian00
La 18 langa Hotel Cetate?

excl.gif excl.gif excl.gif Sa nu mancati.


Mergem azi la Casa Damian excl.gif



Facem cinste!!!
Adrian00
Cateva poze de la intalnirea de ieri:


Adrian00
Ce liniste s-a lasat aici.... sleep.gif
Kr3atorU
Nu mai e nimeni din ALBA???
Sunt atat de multe renouri pe drumurile Albei, si mai niciun renoist pe aci. wacko.gif
Adrian00
Mai usor,nu sariti atatia ca nu mai avem loc pe aici laugh.gif tongue.gif
ecstasy_4u06
salutare la toti. ce ati zice de o intalnire cu ocazia venirii primaverii? tongue.gif
Adrian00
ecstasy,bine ai venit pe aici.

Ok,atunci pe cand o intalnire cu ocazia venirii primaverii? tongue.gif
Adrian00
Slaba miscare prin zona asta.Poate peste cativa ani reusim sa ne strangem si noi o trupa mai serioasa sad.gif
Adrian00
up biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.