Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalniri reno la mare 2008
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
dantes
Acum 2 ani se organiza Intalnirea nr. 2 la mare....Anul trecut a fost (si din pacate am ratat) o intalnire la mare "ad-hoc" la neptun-olimp....

In buna traditie a lucrurilor, as zice ca o intalnire la mare in jurul datei de 1-2 august ar prinde la mare ceva forumisti basca doritori de o baie racoroasa in mijlocul verii tongue.gif

Deci...ce ziceti? Facem ceva vara asta?
gotty
pai pe 4,5,6 iulie,pe 18,19,20 iulie voi fi pe acolo....asa ca nu vad de ce n as fi si pe 1,2 august....
numai ca nu cred ca se va ocupa cineva de organizare.....
dantes
Ideea era ca cea de anul trecut... Cine e in concediu pe acolo, cei din cta si cei care sunt dispusi de o plimbarica pana la mare, exact cum a fost anul trecut ....

Daca se doreste cu cazari, nebuneli, e prea din scurt si nu are sens. O plimbarica, o berica, o plaja, o pizza, o intalnire si apoi acasa...

E doar o idee si parca ar merge sa instituim "intalnirea de la mare" tongue.gif
dantes
Nu era vorba de mine.... Anul trecut s-a facut pe 4 august si m-am gandit sa fie tot asa in jurul datei de 1 la fel ca anul trecut. Daca se propune si hotareste o alta data imi e perfect indiferent ca tot ma bag la o baie.

De asemenea perioada asta de sf. de iulie si inceput de august mai toata lumea e prin concediu, iar o parte sunt la mare la noi. Daca ne potrivim la perioada mai multi atunci ne vedem pe acolo...

O treaba frumoasa de vara care ar merge e ca dupa intalnirea de vineri pe la un 12-1 plecarea spre mare apoi un rasarit de soare pe plaja cu o plaja si o intalnire reno.. wub.gif

Ar merge schimbat numele in "Intalniri reno la mare 2008"...se poate? Multam...
Codrin-Bacau
Incepand cu data de 09.07.06 voi fi in Costinesti...daca e careva prin zona sa lase raspuns...cine stie?..poate facem o intalnire numeroasa..biggrin.gif
babanu
noi(bastinasii) va asteptam cu drag.....
dragos_alx
weekendul viitor si eu prezent pe la Costinesti! cine ma vine ? si avand in vedere ca vin singur, ( fata are licenta si sta sa invete) fete frumoase mai sunt pe la mare ? wub.gif
dantes
Pai bun asa... WE viitor si eu sunt prin cta...poate facem o plecare/sosire la comun...si/sau intalnire pe la plaja........





......sau terasa tongue.gif

PS: si frumoase si bronzate si cu doar cativa cm2 de haine radmasa.gif
MuciX
Apropo de haine am vazut ca se poarta genul ala "eticheta - cea mai mare bucata de material..."
bobo77
Cine vrea poate sa se intilneasca si cu noi si sa scrie pe link-ul de mai jos, mai ales ca in ultimul timp intilnirile sunt comune daciaclub-reno.
http://www.daciaclub.ro/Intilniri-pe-litor...ml#entry1425353
gotty
QUOTE(dragos_alx @ 27 Jun 2008, 12:20)
weekendul viitor si eu prezent pe la Costinesti! cine ma vine ? si avand in vedere ca vin singur, ( fata are licenta si sta sa invete) fete frumoase mai sunt pe la mare ?  wub.gif
*



pai poate ne vedem pe acolo.....
dantes
Iata ca se incropeste ceva din scurt in principiu in Eforie.
Pana acum, Razzor o sa fie deja acolo, iar eu impreuna cu Aleksanders si cu Dragos_alx vom pleca vineri noaptea pe la 2 spre eforie, urmand sa vedem un rasarit de soare apoi o plaja, o alea alea iar seara ....distractie bababa_rock.gif cheers.gif drunksinging.gif

Daca se mai alatura careva e binevenit.
gotty
pai daca plecati la 2 o sa cam inghetati pe plaja pana la rasarit...
dantes
Pai la 2 probabil ca d-abia ne intalnim pe undeva apoi pe la un 2:30 sa o intindem....si ajungem in eforie cam in 2 ore juma si se face 5 sau 5:30...si numa bine sare si soarele la 5:35 ... deci nu e timp de inghetat tongue.gif

Vii?
sadi
se incropeste.. adica e ceva rezolvat legat de cazare?
dantes
Pai eu gasisem ceva dar s-a ocupat, razzor gasise si el si urmeaza diseara sa afle exact disponibilitatea insa in principiu nu cred ca ramane cineva pe afara. Ideea e ca fiecare cam are pe unde sa traga in noaptea de sambata spre duminica si doar drumul impreuna, locul (Eforie) si cam cine merge se cunosc. Ptr. Dragos (ca stiam ca merge sigur) am rezolvat, daca vrei/poti sa vii, vorbim cu razzor sa rezerve mai multe camere la hotel...Pretul parca era 150 lei...
dantes
Sa nu se zica de acest topic ca e inutil..doar ca nimeni nu zice nimic...

A fost frumos.
[attachmentid=1627459721][attachmentid=1627459722]
semit
V-a prins bine shaorma aia tongue.gif
sadi
cui a prins bine? unsure.gif
sadi
QUOTE(sadi @ 8 Jul 2008, 11:40)
cui a prins bine?  unsure.gif
*



am primit feedback la ce am zis mai sus.. shaorma a fost FOARTE BUNA, doar ca unii mananca degeaba radmasa.gif
babanu
Hellcat, poate ne intanlim si noi la o bere.....fara alcool biggrin.gif

10 Jul 2008, 18:16:
...ca anu trecut la Neptun.
gotty
in week end prezent pe metereze!
semit
de pe 4.08 voi fi in Mamaia pana pe 8 sau 10.08. O punem de o intalneala?
babanu
da semit,cum sa nu.Vii cu prietena??

26 Jul 2008, 11:24:
..ne cunoastem de la Neptun de anu trecut
bobo77
QUOTE(semit @ 25 Jul 2008, 14:42)
de pe 4.08 voi fi in Mamaia pana pe 8 sau 10.08.
*


Da o punem, ai pm cu nr de telefon, cind ajungi suna sa stabilim.
semit
biggrin.gif , care mai iese pe interval in perioada aia?
Solon
Eu am fost weekendul trecut in Mamaia si s-ar putea, dar nu e sigur nimic, sa fiu in weekendul din 08.08 in Costinesti, cica!
Mariuse, vii tu in Costinesti ca eu nu ma misc pana in Mamaia! biggrin.gif
semit
bine scotianule wink.gif
dantes
Eu sunt in Cta deja, pana in WE de pe 8 august... Deci o plaja la Mamaia Semit? tongue.gif
Solon
Weekenul viitor plec in Delta, la Cormoran, deci nu e rost de mare!
semit
Sa se anunte cine mai merge in perioada asta 4-10.08 biggrin.gif aici pe forum si cu un pm ceva cu un numar de tel sa ne auzim la o BRRC icon_mrgreen.gif
dantes
Lada frigorifica.....cartuse inghetate bocna......multe cutii de BR..........plaja.....soare......caldura mare...... iar berea?...RECEEEEE wub.gif
semit
Mica schimbare de locatie, dar nu de program, 4-11 august, locatia ASTA, deci cui i-am dat warn sau ban stie unde gaseste masina sa o zgarie icon_mrgreen.gif , astept detalii pe PM de la cei care mai sunt in acea perioada a la mer, pana acum am combinatie cu Dantes, Bobo77 si AdrianPurcarin biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.