Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Carte Tehnica
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Forum Nissan
diurpaneus
Buna,
cred ca ar fi util un topic despre carti tehnice...cel putin pt mine este smile.gif

tocmai am cumparat un nissan primera hatchback 1.9dCi dar nu am cartea lui tehnica...daca ma poate ajuta cineva as fi f recunoscator.

Multumesc
cristian_pop
DACA bine tin minte, am gasit manualul pe NISSANPRIMERA.NET
Sper sa mai fie
gedan
si eu l-am cumparat de acolo, dar daca nu vrei sa dai banii , ia unul de alt nissan asemanator, in state se cheama altima.
diurpaneus
am gasit soft cu specificatiile tehnice(carte tehnica) la nissan primera P12. cine are nevoie de el sa ma anunte.
primera
VA ROG SA MA AJUTATI CU
Informatii despre computerul de bord de la nissan primera model 2003
(carte tehnica)si daca stie cineva unde pot sa comand o cheie NATS pentru
inchidere centralizata,(functioneaza cu baterie si se poate sa nu functioneze din cauza asta?)Va multumesc fain!

20 Sep 2008, 22:01:
adresa mea este konstantin_neck@yahoo.com
Apple
cheie NATS doar la reprezentanta. Cost aproximativ: 400 RON.
mbrighiu
QUOTE(diurpaneus @ 18 Aug 2008, 16:14)
am gasit soft cu specificatiile tehnice(carte tehnica) la nissan primera P12. cine are nevoie de el sa ma anunte.
*



Incerc de 30 de min sa gasesc o cale de a trimite un mesaj personal lui Diurpaneus, pt cartea tehnica de la Primera P 12. Nu am gasit asa ca voi posta aici. Ti-as fi recunoscator Diurpaneus pt acel soft. (mbrighiu@yahoo.com)
rdcristi2
pt cine doreste catalog cu parti componente si coduri...
http://nissan4u.com/parts/primera/
audvoci762
Cine stie un site unde sa uploadez manualul de service pt primera ca sa vi-l dau si voua ? Am facut cont pe vreo 10 rapidshare si cand sa uploadez...........beeep.
Am sa fac poze si la manualul de utilizare a masinii (primera p12- engleza) laut de pe e-bay, dar asta cand am timp.
tudorift@clicknet.ro
audvoci762
Manual service p12 : http://www.mediafire.com/?dyzhbsdg9dc
Spor ! smile.gif
Cine vrea manualele de intretinere si pt p11 si cartea tehnica dati un mesaj.
rdcristi
cine doreste pt. Qashqai in limba romana format pdf sa ma anunte...
cu stima
lupul-alb
Nu stiu daca topicul mai e de actualitate dar nu ma pot abtine sa va arat ce colectie de manuale NISSAN am gasit
AICI
mbrighiu
Multumim mult!
rdcristi2
QUOTE(diurpaneus @ 21 May 2008, 15:23)
Buna,
cred ca ar fi util un topic despre carti tehnice...cel putin pt mine este smile.gif

tocmai am cumparat un nissan primera hatchback 1.9dCi dar nu am cartea lui tehnica...daca ma poate ajuta cineva as fi f recunoscator.

Multumesc
*


niste poze cu nissan primera hatchback 1.9dCI...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.