Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Logan vorbitor
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
Stefan
zanga
laugh.gif ...
BeciAcustic
ce panarama smile.gif)
ady85btz
biggrin.gif
ionut16031987
toate reclamele din spania cu dacia logan sunt panarame...
AR-18-MOS
Efecte destul de nasoale ...
Lord Hades
Ce jenibil sad.gif
A l e x
Ce porcarie. Sigur nu e clip facut de amatori ? E o poza de pe google cu niste efecte penibile, nu pot sa cred ca ar da cineva aceasta reclama pe post, nici macar in Romania... Ce sa mai vorbim de Spania.
Stefan
Pai nu a zis nimeni ca este reclama. E un clip facut de un nene oarecare (pe persoana fizica) in cinstea noului sau Logan.
rino
pentru cine stie bancul cu bula si tacsu care au descoperit ca (teoretic) sunt bogati, da' (practic) mama si sora sunt curve, cam asta e cu loganu vorbitor
AR-18-MOS
QUOTE(Stefan @ 23 May 2008, 23:16)
Pai nu a zis nimeni ca este reclama. E un clip facut de un nene oarecare (pe persoana fizica) in cinstea noului sau Logan.
*


Probabil si tipul isi iubeste mai mult masina decat sotia/amanta ... ph34r.gif
A l e x
"Pai nu a zis nimeni ca este reclama. "

Ba da :


"toate reclamele din spania cu dacia logan sunt panarame..."
vi_escu
In tara lu' capsuna se vand berline cu spoiler de MCV?
In rest, penibil.
Stefan
QUOTE(A l e x @ 24 May 2008, 12:16)
"Pai nu a zis nimeni ca este reclama. "

Ba da :
"toate reclamele din spania cu dacia logan sunt panarame..."
*



Pai a zis un user asta, nu am zis eu, cel care a gasit clipul. Cred ca eu stiu mai bine decat el ca nu e reclama.
A l e x
Nici eu n-am spus ca tu ai zis, citisem acel post si am ramas cu impresia ca vrea sa fie reclama, astfel scriind comentariile aferente smile.gif
aditã
a ajuns bataia de joc a tuturor!nasol!
Stefan
ti se pare tie ca e bataie de joc. dar nu e - e o declaratie de dragoste smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.