Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cum se da spaga
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
LNG
Victoras2001
...
Solon
Ce o mai pazeste ala de langa masina! tongue.gif
Victoras2001
...
Alexu7
cat vad acolo 3 bancnote de 50 de lei?
MuciX
Au si ei bani de o bere acum, ca ai nostrii nu baga gogosi ca-n state.

QUOTE(Victoras2001 @ 13 May 2008, 12:49)
Trimit linku la tv. biggrin.gif
*



Oricum nu o sa faca nimeni nimic cu ei... ca asa e la noi. Daca nici macar toparlanii care-si pun filme cu viteze ilegale pe iutub nu patesc nimic, daramite astia...
bugs_bunny
Daca trim linkul la tv ii faci rau doamnei nu lor pt ca o baga la dare de mita si pe iei la luare dar ei sar putea sa scape
Alexu7
cum sa scape? probe insuficiente? wacko.gif
Victoras2001
...
j.d
Nu vor pati nimic...cel mult o sanctiune verbala si ceva de genul "bai, fiti mai si voi mai dicreti ce mama ****....cu atentie...."
M i h a i
Sa o crezi tu j.d ca nu vor pati nimic... wink.gif
j.d
Punem pariu?


Daca nu se face scandal mare prin televizini nu patesc absolut nimic. wink.gif Desi sincer, mi-ar placea sa se ia masuri impotriva acestor nimicuri de oameni care se plimba in Passaturi platite si intretinute de noi, si nu fac nimic altceva decat sa contribuie la aglomeratia din ce in ce mai insuportabila din Bucuresti...de ce zic asta...pentru ca romanu stie ca daca incalca legea il poate convinge pe nenea polistitu sa nu-i ia permisu desia depasit coloana oprita la semafor sau a blocat intersectia...pai cum sa mai ai respect pentru asemenea indivizi? Chiar daca legea nu e perfecta, insa ea exista dar nu e aplicata...de ce...?pentru ca nu are cine sa o aplice...mai fac si eu tampenii prin trafic, insa intotdeauna am fost dispus sa platesc amenda in loc sa dau spaga...iar Semit vapoate confirma treaba asta. wink.gif
UXE
In Romania nu se da spaga smile.gif


A schimbat 150 de RON in euro ! se vede clar ca e la cursul de ieri
catalin80
par a fi 300 roni blink.gif
TMihai
Vor fi sanctionati sigur...fiindca n-au eliberat bon fiscal.
A l e x
Am facut curatenie si impartit sanctiuni. Sa speram ca acum se va discuta on-topic.
dantes
Foarte bine prins momentul... Felicitari celui care a prins momentul. Uite d-aia merg lucrurile cum merg si mai si este incurajata tacerea...
R19/16v
QUOTE(bugs_bunny @ 13 May 2008, 13:21)
Daca trim linkul la tv ii faci rau doamnei nu lor pt ca o baga la dare de mita si pe iei la luare dar ei sar putea sa scape
*




Si? Foarte bine!
A l e x
Au fost date multe astfel de faze, filmate, pe la stiri. Dar dupa nu s-a mai auzit nimic... Ceva imi spune ca nu se face mare lucru de pe urma unor clipuri de pe YouTube.
bobo77
Trebuie dat filmuletul la o televiziune, sa-l dea la stiri, dar cred ca s-au saturat si ei cite au dat si degeaba...
sorin1983
si daca se afla pana la urma si nenea politistu zice ca era fisa? si ca ii dadea bani pt un costum? sau mai stiu eu ce? cine poate sa probeze contrariul??
LNG
Pai se poate afla si identitatea doamnei, deci pica varianta asta.
sorin1983
tocmai... dar cine crezi ca o poate afla inaintea tuturor??
vijelie
Nu e mita, sigur era ma-sa.
sorin1983
din popor: cainii latra ursul trece. nu intereseaza pe nimeni si totusi cati dintre voi nu au dat macar o data o spaguta mica? biggrin.gif
R19/16v
Fiecare individ, cand da spaga, stie, sau ar trebui sa stie foarte bine implicatiile si consecintele faptei sale.

vijelie
Domle in ziua de azi nici spaga nu se mai da cum se dadea odata, cu bancnotele pitite frumos intre acte, nu ca la piata, cu bancnote aruncate pe bancheta masinii. Oare bonuri de masa or accepta?
Bulldog
Si un purtator de cuvant sau un sef al politiei va aparea la tv si va zice: "Da, am luat la cunostinta si vom demara o ancheta interna". Toata lumea va fi multumita, iar peste o saptamana vom uita de ei, deoarece apar altii, alte stiri, mai senzationale, dar lipsite de sens, care distrag atentia.
Asta e tara in care traim. Sunt foarte curios daca se va rezolva ceva.
De obicei o proba serioasa este reprezentata de un flagrant, cu multe camere, microfoane, bani marcati. In situatia de fata se pot scoate relativ usor.
dantes
QUOTE(Bulldog @ 13 May 2008, 17:47)
Sunt foarte curios daca se va rezolva ceva.
*



S-a rezolvat prin stergerea de pe youtube.... Si se mai zice ca in aceasta minunata tara nu exista cenzura radmasa.gif
argon
sunt 100% convins ca pe acest topic cineva afirma ca a salvat clipul, din pacate nu mai stiu cine. Azi a disparut ca prin minune...

EDIT: Dantes, de ce te-ai razgandit cu inregistrarea? imi aduc aminte ca tu ai zis ca salvasesi clipul ieri, azi dimineata ai editat..cum e cu cenzura aia? huh.gif
dantes
Stiu.....am editat ptr. ca am avut o problema la computer..ieri testam niste porcarii de programe gen deepfreeze ptr. la munci si azi cand m-a rugat un coforumist sa-i trimit inregistrarea nu am mai gasit-o si banuiesc ca s-a dus naibii...
D-aia am editat... Totusi sper sa fi fost careva care l-a salvat ca ar fi pacat...
ady85btz
nu merge sad.gif
argon
dantes hai recunoaste cat ai primit sa editezi 04.gif
dantes
150 roni tongue.gif

LE: Am gasit o hartiuta pe birou pe care notasem cate ceva...si ptr. a ramane ptr. posteritate avem asa:

Spaga: 150 roni
Nr. inmatric: MAI 18383
Echipajul 203
Filmul este facut pe 9 Mai 2008 la ora 10:17 AM
Din film se vedea clar cum femeia a dat 150 roni, dupa care nu a mai primit nici o hartie/act/chitanta. A dat banul, si-au urat drum bun si gata.
A l e x
Clipul nu mai e, deci se inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.