Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Motocicleta Yamaha XT 660 X
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cbr-ica
V-ati saturat de ambuteiaje?
XT 660 X e solutia perfecta pentru oras si mici escapade in afara orasului.
Nu e nici prea, prea nici foarte, foarte. Fiabil si foarte, foarte usor de condus. Bun pentru incepatori si nu numai. Accesorizat (scut motor, handguards, tobe sport - 4 nivele de zgomot, topcase, husa, filtru aer sport).
Garantie pana in Decembrie 2009. Abia are rodajul facut si revizia. Urmatoarea revizie peste 9400km.
Eu il vand ca vreau din nou pe circuit si mi-am recumparat motocicleta anterioara biggrin.gif.

Pret:
motocicleta: 5200EUR+TVA (la Yamaha in shop e 6400+TVA)
accesorii: 600EUR (eu am dat 1000EUR)
deci in total aveti discount 1600EUR si luati o motocicleta noua cu rodaj si revizie facute. mai bine nu se poate!!!

Tel: 0722.334.334
cbr-ica
mai fac un mic discount si mai adaug geanta de rezervor, geaca pt 180cm/80-85kg
Mai devreme sau mai tarziu toti tre sa invatam sa mergem pe moto. De ce nu acum? E mega oferta!!!
cbr-ica
V-ati saturat de ambuteiaje?
XT 660 X e solutia perfecta pentru oras si mici escapade in afara orasului.
Nu e nici prea, prea nici foarte, foarte. Fiabil si foarte, foarte usor de condus. Bun pentru incepatori si nu numai. Accesorizat (scut motor, handguards, tobe sport - 4 nivele de zgomot, topcase, husa, filtru aer sport).
Garantie pana in Decembrie 2009. Abia are rodajul facut si revizia. Acum are 1.800km. Interval mare de revizie 10.000km (urmatoarea revizie peste 9.200km). Costuri de intretinere foarte mici.
Eu il vand ca vreau din nou pe circuit si mi-am recumparat motocicleta anterioara .

Pret:
motocicleta: 5000EUR+TVA (la Yamaha in shop e 6400+TVA)
accesorii: 550EUR (eu am dat 1000EUR)
deci in total aveti discount 2000EUR si luati o motocicleta noua cu rodaj si revizie facute. mai bine nu se poate!!!

Tel: 0722.334.334

cadou: geaca Yamaha + geanta rezervor
poze aici: http://www.reno.ro/https://www.reno.ro/index.php?showtopic=111768&hl=
cbr-ica
4800+tva
cbr-ica
vandut
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.