Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Morosanu Vs. Kemayo
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
mauru007
Morosanu vs. Kemayo K1 Amsterdam. Daca nu vreti sa stati pina la 12:00 sa vedeti gala inregistrata puteti vedea lupta aici.

http://www.dailymotion.com/tag/amsterdam/v...orosanu-k_sport
C a t a l i n
Era de așteptat... Așa bădăran numai în RO poate câștiga meciuri cu saci de box ambulanți, plătiți să încaseze...
pastrama
Ce rapid l-a rezolvat! biggrin.gif
ady85btz
un meltean fara creer
mauru007
Oricum victoria cu Morosanu l-a costat scump pe Kemayo, in mai putin de 25 de sec s-a ales cu o coasta fisurata si a trebuit sa abandoneze. smile.gif
bobo77
Mi-a parut rau, prea putin a rezistat, nu ma asteptam...
J o h n n y


La sfarsitul partide isi dadea pumni singur peste cap, de nervi..... boxing.gif cred ca omu sufera si cu nervii, dupa atatea tone de pumni incasati
Manuel
Nu ma pasioneaza caftelile astea dar parca ma bucur ca si-a luat-o. Are o fata care cere pumni si e plin de fite, asta pe langa ca nu stie sa lege doua silabe.
Niste tarani...
gabylzr
Dar e roman , adica tineai cu francezul?
Wolverine
Un taranoi, uita-te la Sora sau la Iftimoaie, astia sunt modesti, nu ca maralanu asta care vine la prezentari cu drujba si restu.
Bine i-a dat-o biggrin.gif .
M i h a i
ras hohote.gif Ce este drept a cam luato destul de frumos...Asta nu are tehnica deloc..pur si simplu sare pe om...nu stiu daca vrea sa il copieze pe Bob Sapp... si un clip cu morosanu......no comment...


radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
DrK
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif moartea din carpati nu? radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
Semmy Schilt spunea ca jucatorii romani sunt buni, dar mai trebuie sa se si apere... radmasa.gif
Ce sa mai spun... Moldoveanul a rupt orice norma de prostie radmasa.gif radmasa.gif
Manuel
QUOTE(gabylzr @ 29 Apr 2008, 07:48)
Dar e roman , adica tineai cu francezul?
*




Nu m-am uitat dar... cum sa tii ma cu asta?? blink.gif blink.gif radmasa.gif radmasa.gif

QUOTE(MHY @ 29 Apr 2008, 10:37)
:si un clip cu morosanu......no comment...


radmasa.gif  radmasa.gif  radmasa.gif
*


J o h n n y
Aseara la stirile sportive ziceau ca individul asta cica ar vrea sa scoata o papusa cu fata lui.... huh.gif acu' nu stiu daca e pe bune sau vrajeala
CGB
ce meltean. io-nteleg ca-n toata prosteala asta e si multa regie, da' gusteru' asta e tare prostovan.
Solon
M-am spart de ras! Am numarat secundele! 29! Atat a rezistat!
Asta se intampla cand ti se dau adversari de doi lei sa iti creasca, cota, si apoi cand dai peste unul profesionist iti da ala o bucata de dormi 2 zile!
OVIDIUS
Gone in 30 seconds... radmasa.gif
Arhimede
A crezut ca e la "Dansez pentru tine"

Acum sa fim si sinceri.A avut ghinon.E ca o statistica la fotbal de genul:

Morosanu -Suturi pe poarta 100 goluri 0
Kemayo -Suturi pe poarta 1 goluri 1

Dar daca sta cu toata echipa in offside...si cu capul lasat la vestiar.
DrK
Daca stia sa se apere ajungea luptator... PE KEmayo l-a demontat putin avand in vedere ca are coasta rupta... Am impresia ca si antrenorul ala de carton are o parte din vina... Daca vezi ca i-a dat la os si doar ii spui nebunului sa se calmeze si sa astepte o greseala ... Pana si eu am vazut ca l`a curentat moldoveanu la coaste... De acolo trebuia sa se calmeze jocul...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.