Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Pitesti
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
aditasse
Sunt o gramada de Renaulturi prin Pitesti... Propun sa ne vedem si noi sa ne cunoastem, ne povestim, mai facem schimb de "experiente" (reparatii, service, piese, .....)
Ca locatie propun zona de la stadion.... sambata sau duminica....
aditasse
Nimeni? Nimic? Nici macar un membru???
megane1
daca vrei, vin eu.. smile.gif
aditasse
rolleyes.gif oti veni... dar nu esti cam departe?

aditasse
o gramada de forumisti prin Pitestiu` asta. Nu va mai ingramaditi asa multi sa stabilim intalniri ca nu gasim locatie pentru toti. tongue.gif


hai fratilor spuneti ceva ...
aditasse
Vineri am fost la Stadion, ... Io cu Mine si cu Masina mea, ... am fost 3 pentru prima intalnire biggrin.gif . Ma gandesc la urmatoarea poate vom fi 5. Eu cu mine cu nevasta si cu bebe, si cu masina ..... a si carucioru` lu bebe ... adica 6 wink.gif . Hai ca asa creste nr de forumisti Pitesteni.
aditasse
Eu insist ... tongue.gif , vreun posesor de megane 3 pe aici ??? ca in oras am vazut cateva (in trafic) Poate si proaspatul posesor de laguna cupe... o frumusete albastra... wub.gif
alin007
momentan sunt doar de la probe dar din ianoarie ies si la vanzare
aditasse
stiu ca probe... umbla in grup. Azi am vazut 5 in coloana ca la defilare. au facut ture pe la muzeu in sus spre stadion.
dansora
Pentru intalnirile de la Pitesti incerc si eu sa ma deplasez (de la Curtea de Arges) daca se mai tin.
aditasse
pai le organizam noi, .... dar trebuie sa reusim sa mai gasim forumisti dispusi sa isi sacrifice putin din timpul liber!
dansora
Asteptam atunci amatori.
E pacat pentru un oras mare ca Pitestiul sa nu aiba o intalnire RENO pe masura tongue.gif
Solidu
Vin si eu daca e. Si poate il conving si pe cumnata-miu cu meganu lui. Acuma am vazut topicul, am mai cautat si mai demult pentru intalnire topic.
Ce ziceti sa facem asa? In fiecare sambata la ora 11.00 la stadion in fata.
Tzutzy
subscriu si eu pt. sambata de la 11.
aditasse
in sfarsit se contureaza ceva... smile.gif eu aduc semintele.
aditasse
si le-am mancat singur..............
Tzutzy
imi cer scuze. nuam stiut ca e valabil din aceasta sambata.ar fi indicat sa stabilim concret ziua si ora.nu vreau sa fac totusi 100 km degeaba.
dumitrescuandrei
cu prima ocazie ma bag si eu.poate ne strangem si noi mai multi asa biggrin.gif
mr_bombastic_dma_r19
Pe mine ma primiti baieti? smile.gif
dumitrescuandrei
orice posesor de renault e binevenit. biggrin.gif deci te primim bineinteles smile.gif
mr_bombastic_dma_r19
ok! pai atunci ar fi bine sa stabilim o data fixa a intalnirilor si ora
voi decideti
eu nu ma bag pt ca sunt somer
deci sunt liber mai tot timpul

dumitrescuandrei
nu mai vrea nimeni in afara de mr_bombastic_dma_r19? sad.gif
dansora
In conditiile in care si eu sunt din Curtea de Arges, iar andrei se vrea doritor, eu zic sa purcedem la o intalnire in Curtea de Arges :-P (pentru aerul mai curat :-D )
dumitrescuandrei
ca bine zici Dane. mai vrea careva? biggrin.gif
mr_bombastic_dma_r19
Da e binen asa dar mai vrea cineva?
aditasse
Mai bine facem una colo una colo... smile.gif la Arges eventual sa o facem cand e cald afara, ... si in loc de seminte luam gratarul rolleyes.gif
dumitrescuandrei
si pana la urma cum facem?cum ramane? biggrin.gif
dansora
Pentru asa-zisa intalnire de la C. de Arges eu aduc inca doi amici cu Megane, printre care unul cu state vechi pe forum.reno.ro: dragos_alx (pentru cine nu cunoaste, sa arunce o privire aici: http://www.reno.ro/Megane-Sedan-II-Multimedia-t104263.html) si daca ma mai chinui...ceva loganisti wink.gif

Cat despre gratar... alcoholic.gif party.gif ..entuziasm maxim !!

..macar sa ne intalnim noi!! tongue.gif


Mi-am adus aminte... de mentionat ca experienta mea se ridica undeva la 22 de ani de viata rolleyes.gif ...sper totusi sa compensez cu pasiunea pentru masini.
Am tinut sa spun asta pentru ca am observat ca adytasse e cu vreo 2-3-4...-9-10 ani mai marisor decat mine.
Tzutzy
vorbim,vorbim si pana la urma nu se concretizeaza nimic.vad ca suntem mai multi interesati din C. de Ag. decat din Pitesti. Chiar nu putem stabili o data pt. a ne intalni? Ce ziceti de sambata la ora 11-11.30 ?(24.01 2009)

23 Jan 2009, 11:04:
eventual si o locatie...
dansora
Cu parere de rau, va anunt ca sunt in sesiune in saptamana curenta si saptamana viitoare, adica in Bucuresti... (examen inclusiv duminica 1 feb). Asa ca nu-mi ramane decat sa va incurajez pentru 24.01..
dumitrescuandrei
spuneti voi.eu vin, seara sa fie.si am venit biggrin.gif
CGB
mai argesenilor, mai frumosilor, care-mi da si mie neste informatii despre bazinul olimpic din pitesti.
as vrea sa dau o fuga in cateva weekenduri, sa mai fac si io ceva miscare.

cat costa (ora sau ziua), ce program are bazinul, ce conditii sint...etc?
orice informatie e binevenita.
aditasse
CRISTI ai un PM cu detalii, ... dar daca vrei , vino si la o intalnire... Poate reusim si noi sa ne organizam prima intalnire... ca ne tot chinuim smile.gif


Hai sa ramana pe Sambata care vine, ... eu din pacatae nu prea reusesc ziua, dar seara sunt liber PANA IN 7-30 sau dupa 8-30. Va las pe voi sa decideti .
dumitrescuandrei
seara pe la 8 sau 8 jumate` mi se pare perfect...asta pt programul meu.acum ziceti si voi smile.gif
dansora
Eu incepand de luni, pentru o saptamana sunt in C. de Arges.
Ce ziceti? Taiem panglica? tongue.gif
dumitrescuandrei
gata, v-ati linistit toti?nu mai vreti niciunu? :|
aditasse
Eu va astept Duminica seara la stadion. pe la 8 juma o sa fiu acolo.
viorelu
Salutare.Special pentru posesorii de Dacia Logan si nu numai va invitam si in fiecare sambata la ora 16.00 deocamdata la stadion...la intanirile LoganClub Pitesti(care se tin de ceva vreame).
Loganul fiind ruda saraca a marcii Renault chiar ne-ar onora vizita membrilor de pe forumul reno ...bineinteles daca nu le este rusine sa parcheze langa o marca de masina comparata de unii cam carcotasi cu nume ca:tigaie,dulap,siloz,cutie smile.gif
Va asteptam:)
dumitrescuandrei
Hai ma nu va mai bagati niciunu???La cati posesori de megane sunt in pitesti nimeni nu vrea? sad.gif
bahrim II
excl.gif Salut am un anunt cine vrea suporti de numar personaliazti cu reno.ro ....sa imi dea pm ni le trimite hellcat din Bacau si vreau sa stiu daca mai vrea cineva

6 Jul 2009, 22:33:
Up
aditasse
Vezi ca aici nu esti la bursa....
barbu_marius12
Se mai tine vreo intalnire sau nu ca sa stiu sa vin si eu.Daca se mai tin e sa-mi zica si mie cineva la ce ora si in ce zi.Asta daca mai vine cineva ca vad ca tot vorbiti si nu se intalniste nimeni.Ce draq e asa greu.
bahrim II
suntem atatia si nu suntem si noi in stare sa ne intalnim la o bere
catalin8_8
pana la urma ne intalnim???
aditasse
nu vine nimeni cu o propunere? zi ora locatie ???
barbu_marius12
Uite vin eu cu o propunere.Duminica la 8 seara la stadion pe unde se intra la terenul sintetic.Va convine???
catalin8_8
Pentru mine ziua de duminica e ok,dar as propune sa fie un pic mai devreme mai ales acum iarna(respectiv 16 sau 18)Asta in cazul in care reuseste toata lumea sa ajunga
Important e sa vina cat mai multi ca daca venim numai noi Mariusica....
barbu_marius12
Pai va dau id meu de mess si ne auzim acolo care vrea sa vina ca sa nu ma duc de nebun singur pe acolo.barbu_marius12
cosmonwo
Salut! Cind termin serviciul (prin martie) sper sa am timp sa vin si io. In profil este optiunea de a fi notificat despre intilnirile astea. Eu n-am primit nicio notificare pina acuma cu toate ca am bifat Pitesti. Bafta!
Costi.88
Pana la urma s-a stabilit ceva cu intalnirile? A ramas o zi si o ora stabilita ? Nu de alta dar eu as vrea sa vin smile.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.