Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VIDEO] Voievodu' Becali la Realitatea.;)
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
Forum Bot
DHragosh: <br /><center><object width="425" height="350">
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RpR93nf_ByY"></param>
<embed src="http://www.youtube.com/v/RpR93nf_ByY" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed>
</object><center>
gotty
168.gif 168.gif 168.gif ce nesimtita!hi!:hohote: 168.gif 168.gif
raqzvan
Asa-i trebuie daca invita ciobani in emisiune! radmasa.gif
bobo77
Hai ma ca nici nu la lasat sa spuna si ia spus ca habar nu are radmasa.gif , ce tare e faza, "sa te vad cu cine mai faci emisiune" 168.gif
draculiq
nebun ciobanasu:))
A l e x
Eu am prins in direct faza fara sa vreau. L-am vazut pe cioban, am stat 1 minut si a inceput sa se isterizeze... Tare.

Asa se face rating.
M i h a i
''Minte multă nu se cere, prost să fii, să ai putere'' !! Banuiesc ca toti moderatori de emisiuni isi asuma un risc cand invita genul asta de oameni .. down.gif
C a t a l i n
Eu îi dau dreptate aici...

Indiferent cine era invitatul, nu așa vorbește un ziarist profesionist, care se dă moderator de talk-show...
TMihai
Nu avem smiley cu vomitat? Asa sila imi provoaca individu' asta. Alaturi de toti cei care-l invita in ca*aturile lor de emisiuni.
Alexu7
QUOTE(MAERSK @ 16 Apr 2008, 21:43)
Eu îi dau dreptate aici...

Indiferent cine era invitatul, nu așa vorbește un ziarist profesionist, care se dă moderator de talk-show...
*



De acord !
se stie ca Becali face circ pe unde merge,
iar cacaporterita aia nu a facut decat sa-l starneasca,
astfel se face si ea cunoscuta, sa o vada lumea ca e "moderatoare".



putea sa-i dea un raspuns sec si sa-i inchida gura, dar si plecatul din emisiune era o alternativa.
daca ii baga pumnu printre masele, chiar ca-l votam pe Behecali excl.gif
poseidon06
Cum si-a permis tanti sa spuna unuia in direct ca habar nu are? Becali, nebecali, indiferent, se presupune ca ai un anumit grad de diplomatie si cultura ca sa ajungi moderator de emisiune...
Pe de alta parte, Becali, e Becali... laugh.gif Nu ma asteptam la nimic altceva din partea lui tongue.gif Misto cand ii spune, m-ai suparat si plec, da' o sa imi treaca radmasa.gif
cata87
om mai prost si incult ca becali eu n-am vazut in viata mea...imi provoaca sila de fiecare data cand il vad...la fel si toti sustinatorii lui
A l e x
Trebuie sa recunosc ca ii dau dreptate si lui Becali. Fie esti presedintele tarii, om politic sau un cioban obosit (Becali vrea sa fie toate 3, dar sa nu intram in de astea tongue.gif), ca moderator profesionist de emisiune, nu asa vorbesti cu un invitat.

Parca era la o bere cu un vechi amic pe care-l lua la misto "Ia zi ma, ca cica esti om politic, ce planuri ai tu ? Habar n-ai ma" ... Mai lipsea un "Du-te drecu" si era complet.

Oricat de incult ar fi Becali, deja se stie ce comportamente are, singura care s-a facut de tot rahatul e tipa, care a aratat ca nu are nicio treaba cu profesionalismul.

Eu in locul lui Vantu o dadeam afara instant, nu pentru ca s-a ridicat Becali, pentru ca asa se face rating, ci pentru comportamentul ei.

Asta daca nu a fost pusa sa vorbeasca asa special pentru asta... Atunci e alta poveste.
R1der
Gigi chiar habar nu ai mah de nimic
Esti praf
Solon
QUOTE(A l e x @ 16 Apr 2008, 21:18)
Eu am prins in direct faza fara sa vreau. L-am vazut pe cioban, am stat 1 minut si a inceput sa se isterizeze... Tare.

Asa se face rating.
*


Oricum asta mai mult de 5 minute nu rezista fara istericale!
marksman
Nu se face ceea ce a facut vaca aia, oricat de antipatic si de prost ti-ar fi invitatul. Lipsa crasa de profesionalism.
FILter
Oricat de praf ar fi invitatul nu poti sa-l jignesti pe ala in fata a milioane de telesectatori, tu fiind neica nimeni el fiind cel mai cunoscut cioban al tarii. O fi Becali nulitate politica, insa a procedat bine ca nu s-a luat in gura cu o "hahalera" veritabila si a plecat. Pacat ca nu e capabil de ironii fine gen Tariceanu(vezi episodul cu Basescu de la semnarea contractului cu Ford) ca ar fi iesit tare de tot emisiunea.
aphophis
unde e problema? ca l-a prins pe becali la colt si nu i-a dat drumul? are 10+ gagica de la mine, ce dracu trebuia sa faca? sa ii ceara scuze ca i-a pus o intrebare la care jiji nu stia sa raspunda (ceea ce nu e chiar greu de facut) smile.gif
A l e x
aphophis : Poti prinde un invitat in colt fara un astfel de comportament. Tipa a avut o prestatie de nota 0, si un profesionalism inexistent. Nu conteaza cine era invitat.
DrK
nu e prima gafa a moderatorului... culmea, a incercat si la altii mai culti si s-a terminat cu plans in spatle studioului radmasa.gif
legat de "ce patesti daca il inviti pe becali la emisiune": becali se auto-invita la emisiunile de pe realitatea datorita relatiei stranse cu alte persoane influente...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.