Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: problema cu apa
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Gama Renault Laguna > Laguna II
intudose
salut tuturor!pai astazi knd am vrut sa plec cu a mea laguna am auzit un zgomot ciudat si anume zgomot de apa in usa si multa apa...am zguduit-o putin si pt ca nu-mi venea sa cred si am constat ca apa se simte ca lla ea acasa in usa mea...asa ca am apelat la voi pentru o rezolvare
antifizic2
chederul a esit cumva de la locul lui??\

daca chiar ai apa acolo nu intarzia si desfa fata usii scoate apa si lasa sa se usuce

acolo sunt o multime de electronice care se strica plus ca rugineste

sa nu spun de mirosul care va urma
adrian64
Trebuie sa desfaci usa. In interior la partea de jos este un orificiu pentru scurgerea apei care ar putea intra in usa. Probabil ca este infundat. De asemenea trebuie sa schimbi garnitura de la geam (cea de pe usa).
doru07
Din cauza vremii pacatoase si a lacurilor care se formeaza pe minunatele noastre sosele, am de 2 zile apa in pragare. Stie careva cum se poate scoate de acolo? Nu imi este frica de rugina, ca se evapora destul de repede apa, insa ma gandesc numai la miros...
Multumesc anticipat.
doru07
Revin la post-ul de mai sus.
Apa, pana la urma, era in usi. Am scapat aproape ee toata prin scoaterea capacelelor din partea de jos a usii. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.