Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] 2 biciclete
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
negrucvj
vreau sa cumpar 2 biciclete, noi ar fi ideal, pt mine (deci tapanoasa) si sotia mea. Simple, nu cu amortizoare, super tot-teren, etc. Cu schimbatoare pt foi si pinioane. Ceva in jurul a 2,5 -3 mil per bucata. Daca stiti adrese, depozite, cineva care stie pe cineva, etc va multumesc anticipat.
Alexu7
vezi la metro, parca am vazut eu ceva pe la 180 lei smile.gif
negrucvj
da, a fost ceva la 167 lei dar pt copii. Am verificat in cora, sellgros, etc da-s naspa cu totii, in special la preturi. As vrea ceva magazine specializate preferabil importatori sau producatori(depozit). In ultima faza chiar si sh de afara, stiu ca existau odata importatori si de asa ceva.
negrucvj
up sofer8.gif
LuluMOB
Nu lua porcării DHS, Rich, FirstBike, etc. de la Metro. Un SH e aproape sigur mai bun.
Din ce oraș ești? În Iași te-aș putea îndruma. În București mai puțin.
Dacă vrei răspuns competent încearcă pe aici
negrucvj
thanks pt tip, LuluMOB, dar ce-i acolo nu-i pt mine in sensul ca nu ma pot atinge de preturi. Baietii au super dreptate in ceea ce spun dar 14- 20 mil in prag de vara pt 2 bicle... hm.

10 Apr 2008, 14:16:
up. Nimeni? sad.gif
hash
Daca vrei un FirstBike - am eu unul la 50 de lei. Nu e nou dar nu prea am tras de el. Asta se poate vedea si dupa anvelope. Are 18 viteze, frane pe saboti etc. L-am pregatit oarecum pentru mine, i-am schimbat camerele, i-am pus ghidon nou, antifurt si aripi de plastic, cu fixare ca sa nu joace. Intre timp mi-am luat altceva, mai de soi, ca m-a 'corupt' un coleg. Pot sa pun o poza daca vrei.

Daca ai drum prin BV poti sa ti-l arat, sau daca vrei ceva mai bun, pot sa te indrum spre doua magazine de biciclete SH - unul de biciclete de le cumpara lumea de la Metro si apoi isi da seama ca nu umbla cu ele, si altul de biciclete noi si SH aduse de-afara. La astea asteapta-te la scoruri in jurul a 1000 lei.
negrucvj
hash, multam fain pt oferta. Iti dau un pm daca ajung in bv.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.