Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] una bucata janta aliaj solenza fabrica
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
radiozipp
vand 1 bucata janta solenza aliaj incaltata cu guma tigar daca nu ma insel inca am bonu de la cauciuc .. a fost pe spate.. deci e aproape nou cauciucul.. ptr cine vrea.. :| .. am sa pun si cateva poze diseara...
nu este janta asta din poza.. e acelasi model asta e deja pe masina.. cealalta am luato ptr rezerva.. dar.. nu o pun ... pret 180 ron
Cauciucul cu care este incaltata este 165/65/14 .. vreau sa o dau cu tot cu cauciuc ca nu prea mai am ce face cu el.. mai am si o guma ceva mai mica.. nu stiu exact cat e .. tot pe 14... a.. la janta nu am capacul acela cu dacia..
B81TCV
Salut ,
- ma intereseaza janta , ai un pret ?
radiozipp
as vrea sa o dau cu tot cu guma.. am matador , tigar , sau un cauciuc mai mic.. gen 155/65/14 sau cu 55 numai stiu exact.. ptr solenza.. iti dau de ales de aici un cauciuc.. altfel.. nu stiu...
da-mi pm cu un id de messenger.. si vb acolo

8 Apr 2008, 07:28:
UP UP UP UP UP ...

8 Apr 2008, 23:40:
poza reala la janta ...

9 Apr 2008, 10:27:
up.. nu intereseaza pe nimeni o janta pe 14 de solenza?
sorin007
PRETUL 120 LEI DOAR JANTA ???
radiozipp
uup....
da janta este la pretul de 120 ron pret final.. cu cauciuc tigar aproape nou 165/65/14 pretul este de 170 ron pret final
bobi19xx
iti dau 100 doar pe janta daca vrei pm
radiozipp
nope.. ultimul pret la janta este 120 ron ... 170 cu tot cu cauciuc tigar biggrin.gif
bobi19xx
daca te razgandesti astept PM pana atunci multa bafta
radiozipp
up... up... up.... vezi ca ai pm
radiozipp
up...pret nou.. 120 ron negociabil..
radiozipp
se poate inchide..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.