Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Autogolul anului
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
Zippy
Iată un autogol marcat recent în Cupa Ungariei. La 2-1 în DVSC - Fehervar, scor în oglindă cu cel din meciul tur, meciul se îndrepta spre prelungiri dacă penalty-ul era ratat. Ce s-a petrecut însă, e de povestit nepoților: [Sursa: GSP.ro]


&feature=related




Asta e mai petarda ca Banel biggrin.gif
ag02cws
radmasa.gif
SorinV
Pardaf!!
Victoras2001
Iancu de Hunedoara si cu Sunca Fiarta au informatii din surse demne de incredere, ca ar fi umblat Gigi la butoane.
OVIDIUS
Totusi, parca-i mai tare Banel.... tongue.gif
M i h a i
ras hohote.gif nu prea seamana a autogol...parca a vrut sa dea intentionat in poarta...o fi fi blat.. rolleyes.gif
J o h n n y


Ioi Istenem, cum o dat ala din fundu' curtii biggrin.gif Hotarat omu'
Duyu
Ma intreb ce i s-a intamplat in vestiar... nedumerire.gif
beraru_010384
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
oricum mai misto decat autogolul lui banel in meciul cu iasiul nu o sa mai vedem multa vreme tongue.gif
C a t a l i n
Iar ăsta e golul anului... tongue.gif
ionut.tanase
In timp ce vizionam faza cu penalti-ul mi-a trecut prin cap urmatoarea idee: cum ar arata Steaua cu asta si banel in prima echipa? Cred ca ar fi circ in aparare!
ady85btz
MAERSK vezi ca nu ai drepturi de autor pentru asa ceva.....eu le detin tongue.gif
http://www.daciaclub.ro/Golul-anului-t99928.html
p.s: sa treci pe la casierie
C a t a l i n
Aceeptă scuzele mele! worship.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.