Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Plafoniera si pozitii cu LEDuri
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
free_fiber
Modul plafoniera cu 5 LEDuri albe pentru Solenza: 20ron bucata
Pozitii cu LED (alb) pentru Solenza si Logan: 10ron perechea

Montajul inclus in pret.

Contact:
Vodafone: 0721.200.888
YM: neoset_room

Poze cu plafoniera

Poze cu pozitiile:
tud.
salut,te risti sa o montezi pe o super nova ? smile.gif
free_fiber
Nu vand plafoniera cu totul, vand doar o dracovenie cu leduri care se monteaza in locul becului smile.gif
tud.
aha,ok smile.gif
bolidu
Vreau si eu LED-uri pentru pozitie...
free_fiber
Bolidu, ai PM
l@u
O poza cu pozitia Logan (dracovenia ) ca sa stiu cum se poate monta.Mersi !
free_fiber
Dracovenia de pozitie nu are poza... dar maine o sa aiba. Ea e facuta dupa modelul unui bec de pozitie, modul de conectare la mufa masinii e identic.

Scoti becu, bagi ledu si gata smile.gif
l@u
Baga poza si iti dau adresa de livrare . Plafoniera Logan este ?
free_fiber
Promit ca maine pun poza smile.gif
Plafoniera de Logan va fi disponibila in curand... dar nu prea are prioritate in fata celorlalte proiecte la care lucrez.
l@u
Hai bre ca nu vreau sa dau banii de doua ori la Posta Romana.
bogdan_dsn
plafoniera pentru solenza....spre deosebire de cea stock da mai multa lumina? se vede mai bine? ca m-am saturat sa imi scot ochii din orbite cu lumina aceea slaba.
free_fiber
QUOTE(bogdan_dsn @ 29 Mar 2008, 23:44)
plafoniera pentru solenza....spre deosebire de cea stock da mai multa lumina? se vede mai bine? ca m-am saturat sa imi scot ochii din orbite cu lumina aceea slaba.
*



Da, lumina e mai puternica si mai alba smile.gif
Dar, cum am spus si mai sus:
QUOTE(free_fiber @ 28 Mar 2008, 12:44)
Nu vand plafoniera cu totul, vand doar o dracovenie cu leduri care se monteaza in locul becului smile.gif
*



l@u
Ai PM !
free_fiber
Momentan, productia de pozitii cu LEDuri se intrerupe. Desigur, voi onora comenzile primite pana acum: sorin007, l@u si bolidu.
zanga
Mai e vreo sansa sa reincepi productia? rolleyes.gif
free_fiber
Dap, chiar de maine smile.gif Am vrut sa postez mai devreme dar cazuse netu smile.gif
O rugaminte am: cine vrea pozitii, sa aiba rabdare 2 zile, sa le fac.

Pentru cei din provincie, pretul transportului este ~5ron.
vlpvlp06
ma intereseaza si pe mine urmatoarele:
-leduri pozitii
-plafoniera
-lumina portbagaj
-lumina in partea de jos a usii atunci cand o deschid
se poate?
sunt din bucuresti.
free_fiber
vlpvlp06, ai PM.
draculiq
free_fiber pt megane1 se potrivesc ledurile pt pozitie si pt plafoniera?mersi
free_fiber
draculiq, daca pozitiile de la megane1 sunt W5W, atunci se potrivesc; dar plafoniera clar nu se potriveste.
cristio_79
Poti sa faci si ce s-a discutat aici,in posturile 31 si 32?
http://www.daciaclub.ro/Lumina-sub-usi--t9...ml#entry1282180
"Dracovenie"cu mai putine leduri poti sa faci?Cu 3 sau cu 4,pentru ca din poze pare prea puternica cu 5.
draculiq
free_fiber nu stiu ce model sunt dar stiu ca au captul plat asa in forma de dreptunghi.ale tale cum sunt?
free_fiber
draculiq, ca astea sunt becurile tale? Daca da, atunci se potrivesc si ledurile mele.

Cristi79, nu prea am inteles eu la ce te referi; acolo se discuta despre led in oglinda interioara? Ce rol ar avea ledul ala?

Plafoniera cu mai putine leduri? Da, normal. Pretul plafonierei cu 3 leduri e 15ron.
draculiq
free_fiber da asa sunt si la mine.te sun eu azi sa vedem cum le trimitzi pana la timisoara:D daca mai ai.
cristio_79
Poti face si o dracovenie cum este cea pentru plafoniera,dar pentru lampa de "STOP" de pe hayon?
free_fiber
Nu pot face pentru lampa stop.
Ti se tot arde becul, nu?
cristio_79
Nu,de 3 ani si jumatate de cand am masina,am schimbat doar o singura data becul si atunci pentru ca mi-a trantit cineva foarte tare hayonul si s-a scuturat filamentul.
marius80_eugen
M-ar interesa si pe mine o plafoniera cu leduri , dar vreau sa vad inainte cum se vede , pt ca vreau alba si nu albastra .
Eu am deja leduri pe pozitie , dar sunt curios cat de puternice sunt ale tale si cum se vad .
free_fiber
Marius Eugen, ai PM.
cristio_79
Pana la urma lumina pozitiilor si a plafonierei este alba sau bleu(albastra)?
As vrea si eu dracovenie pentru plafoniera cu 4 leduri si leduri pentru pozitii(o pereche),dar cu conditia ca lumina sa fie alba.
draculiq
free_fiber am primit pozitiile cu led....sunt super mersi mult.o sa mai vb cu prieteni de ai mei si poate o sa iti fac o comanda mai mare cool.gif
free_fiber
Lumina data de pozitii si de plafoniera este alba (se folosesc doar leduri albe). In poza din primul post, camera de fotografiat le-a facut mai albastre deoarece culoarea reala este "mai rece" si... s-a pierdut in interpretarea culorii biggrin.gif
AdiZ
As vrea si eu leduri pozitii pentru solenza smile.gif .
sonykel
free fiber ce leduri folosesti ptr pozitii? ma intereseaza si pe mine sa cumpar mi-am luat de acelea din magazine si nu am fost multumit nici nu le-am mai montat pe masina... folosesti leduri piranha??? daca nu vrei sa raspunzi aici ma multumesc si cu un raspuns pe PM...
free_fiber
Sonykel, uite aici chiar "manualul" modulelor cu leduri pentru pozitii, care se livreaza odata cu acestea:
CODE
Info LED: Piranhia 5mm Alb 11.04lm 90º 3.2V 20mA
Montaj: Se introduce in soclul existent pe masina tinand cont de POLARITATE, astfel incat linia rosie marcata pe modul sa fie in dreptul firului albastru al masinii.
Nota: Toate modulele au fost testate inainte de livrare.


AdiZ, astept numele complet si adresa de livrare pe PM. Costul coletului, cu transport inclus este de 15ron (5ron transportul).
dj_sweat
Am plafoniera pe leduri si sunt mai mult decat ok
smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.